img

Gdański Hotel Puro**** zwiększa przestrzeń konferencyjną!

purohotel.pl/gdansk

Zlokalizowany przy ulicy Stągiewnej w Gdańsku, 4-gwiazdkowy Hotel Puro przechodzi długo oczekiwaną modernizację. Prace związane z rozbudową obiektu zakończą się w czerwcu przyszłego roku, a ich efektem będzie powstanie nowoczesnego centrum konferencyjnego, dodatkowych miejsc noclegowych oraz ulokowanego na dachu baru z tarasem.

Hotel Puro Gdańsk wyróżnia się wysmakowanymi designem i oryginalnymi wnętrzami. Nowa część obiektu stanowić będzie kontynuacją dotychczasowego wystroju, starannego doboru materiałów i wysokiej jakości.

Zmodernizowany obiekt udostępni gościom 202 komfortowe pokoje oraz 9 wyjątkowych apartamentów. W hotelu powstanie profesjonalne zaplecze konferencyjne z sześcioma salami, które łącznie zajmą 400 mkw. Po zakończonym spotkaniu na klientów biznesowych czekać będzie strefa Prisma SPA, nowa hotelowa restauracja oraz wyjątkowy bar na dachu. Co więcej obiekt udostępni gościom podziemny parking.

Hotel Puro Gdańsk dzięki atrakcyjnemu położeniu i wysokiej jakości świadczonych usług dołączył do grona najlepszych obiektów wypoczynkowych i konferencyjnych w rejonie Trójmiasta.

Nasi partnerzy