img

Hotel Almond zaprasza na Wigilie i spotkania firmowe

www.hotelalmond.pl

Hotel Almond Business & SPA w okresie świątecznym przygotował atrakcyjną propozycję dla klientów biznesowych. Obiekt oferuje organizację Wigilii i spotkań firmowych w wyjątkowej oprawie. Na uczestników wydarzeń czekają nietuzinkowe wnętrza obiektu, profesjonalna obsługa, przyjemna atmosfera i wyszukane kulinaria.

Hotel Almond jest nowoczesnym i komfortowym obiektem, który zlokalizowany jest w centrum Gdańska. Obiekt posiada profesjonalnie wyposażone zaplecze konferencyjne, które pozwala na organizację spotkań biznesowych, szkoleń, warsztatów oraz wszelkich uroczystości firmowych. Hotel dysponuje siedmioma w pełni konfigurowalnymi salami konferencyjnymi. Pomieszczenia te pozwalają na organizację spotkań nawet dla 250 uczestników. Sale oferowane są z wysokiej jakości sprzętem multimedialnym, a największa z nich również z oświetleniem RGB.

Bazę noclegową hotelu stanowią eleganckie, stylowe pokoje, które mogą ugościć 212 osób. Każdy z nich posiada bogate wyposażenie w postaci m.in. indywidualnie sterowanej klimatyzacji, sejfu, telewizji satelitarnej oraz płatnego minibaru. Wszystkie pokoje dostosowane są do potrzeb osób podróżujących służbowo – posiadają wygodne biurko oraz objęte są zasięgiem bezpłatnego internetu.

W Hotelu Almond funkcjonuje dwupoziomowa restauracja Magiel, będąca znakomitym miejscem do przeprowadzenia oficjalnych i swobodnych spotkań. Relaks po realizacji wydarzeń firmowych umożliwia hotelowa strefa spa & wellness, w której goście mogą się wyciszyć, odnaleźć wytchnienie oraz zregenerować siły.

Nasi partnerzy