img

Hotel Hel – kameralny hotel na imprezę integracyjną

Czy jeden hotel może być miejscem idealnym dla całej rodziny, pary zakochanych oraz grupy osób debatujących w trakcie biznesowych spotkań? Tak! Hotel Hel to miejsce, gdzie każda z wymienionych osób odnajdzie się, a wręcz będzie się czuć tak samo komfortowo jak we własnym domu. Wszystko związane jest z dobrze wyposażonymi pokojami, które oferują tylko i wyłącznie najlepszy standard. Są one dopasowane zarówno dla całych rodzin, jak i podróżujących samodzielnie. Komfort łączy się tutaj z jakością, a dodatkiem jest najlepiej wyszkoloną kadrą pracowników.

Hotel Hel oferuje klimatyzowane pokoje, wzbogacone o telewizor, możliwość korzystania z Wi-Fi, sejf oraz narzędzia umożliwiające przygotowanie gorących napojów.

Spotkania firmowe w Hotelu Hel nad morzem

Pracodawcy mają do swojej dyspozycji wiele okazji, żeby zintegrować się z pracownikami. Mowa chociażby o szkoleniach, imprezach z okazji rocznicy firmy czy innych spotkaniach o biznesowym charakterze. Hotel Hel posiada odpowiednie sale, które są idealne do przeprowadzenia minikonferencji w zaciszu hotelu. Za wyborem hotelu przemawia lokalizacja położona z dala od zgiełku miasta. Zarówno szum fal, jak i odgłosy wydawane przez naturę sprzyjają dobremu samopoczuciu uczestników oraz zwiększają produktywność. Hotel wraz ze wszystkimi swoimi atrakcjami sprawia, że niemożliwe staje się realne, a dobre pomysły zaskoczą niejednego uczestnika.

To idealne miejsce dla zorganizowania imprezy integracyjnej, również przez wzgląd na niezwykły widok rozciągający się z hotelu. Widok z okna jest w stanie zrelaksować, gdyż Nadmorski Park Krajobrazowy prezentuje się wyśmienicie, kiedy się w nim przebywa, jak również w trakcie podziwiania go z góry.Goście mają do dyspozycji wiele atrakcji, począwszy od bufetu śniadaniowego serwującego najlepszej jakości produkty, a zakończywszy na strefie wellness. Udanie się do tej strefy jest jednoznaczne z zakosztowaniem relaksu dla ciała oraz duszy, a pomogą w tym basen, jacuzzi, a także sauny.

Zobacz inne hotele na szkolenia i konferencje nad morzem

Zobacz także Hotel w Kołobrzegu na konferencje

Hotel Aquarius SPA to przestronne miejsce, gdzie wyciszenie znajdzie osoba podróżująca w celach relaksu, dobrze sprawdzi się jako miejsce do spotkań biznesowych oraz konferencji, a także dla rodziny. Przebywanie staje się jeszcze przyjemniejsze za sprawą strefy SPA, gdzie można odprężyć się w basenach, odpocząć w trakcie aromatycznych masaży bądź ciepłych kąpieli w jacuzzi.

Spotkania biznesowe w Hotelu Aquarius SPA nad morzem

Spotkania biznesowe coraz częściej odbywają się poza siedzibą firmy. Nie można chyba wskazać lepszej lokalizacji niż Kołobrzeg. Organizatorzy wydarzenia są w stanie pokazać samych siebie, jak i swoją działalność z jak najlepszej perspektywy, a uczestnicy z kolei docenić to oraz okazać lojalność w przyszłości. W trakcie tego typu wydarzeń ludzie zbliżają się do siebie, co przeradza się w budowanie silnej relacji o podłożu biznesowym. Hotel został idealnie przygotowany do tego typu eventów, konferencji czy też szkoleń. Profesjonalny zespół oraz zaplecze konferencyjne, któremu niczego nie brakuje to podstawowe cechy bez których nie można się obejść. Organizatorzy wydarzenia nie musza się już dłużej przejmować wszystkim detalami, gdyż po uzgodnieniu szczegółów, hotel zajmie się tym dla nich.Hotel Aquarius SPA posiada 8 dobrze wyposażonych sali, które mają możliwość przesuwania ścian. Korzysta się w nich z dziennego światła, jednakże w trakcie pokazu slajdów bądź prezentacji można je przyciemnić. Należy wspomnieć o tym, że sale są klimatyzowane, występuje w nich dobrej jakości system nagłaśniający BOSE oraz sprzęt używany w trakcie konferencji. Można korzystać zarówno z zaplecza logistycznego, jak i cateringowego. To jednak cały czas nie wszystko. Nad przebiegiem spotkania czuwa opiekun, który służy pomocą w razie ewentualnych pytań bądź nieprzewidywanych sytuacji. Znaczna powietrznia sprawia, że uczestnicy nie czują się uwięzieni, a opcja na przeprowadzenie video-konferencji umożliwia połączenie z całym światem. Wi-Fi dostępne jest dla wszystkich gości hotelu zarówno w pokojach, jak i salach konferencyjnych. Intensywne myślenie wzmaga apetyt, dlatego w trakcie przerwy dobrze jest zakosztować pysznych dań serwowanych przez szefa kuchni.

Lista obiektów które w swojej ofercie posiadają sale na szkolenia w województwie pomorskim.

Data publikacji: 17.07.2019

Nasi partnerzy