img

Hotel konferencyjny z nowoczesnymi salami nad morzem

Organizatorzy konferencji nad morzem mogą wybierać spośród wielu nowoczesnych obiektów, przystosowanych do zorganizowania wydarzenia nawet na światowym poziomie. Jednym z nich jest gdański Radisson Hotel & Suites, znajdujący się w pobliżu wszystkich najciekawszych atrakcji turystycznych w Gdańsku. Hotel posiada doskonałą ofertę dla klientów biznesowych. Duża, przestronna sala konferencyjna o powierzchni aż 700 metrów kwadratowych umożliwia przygotowanie wydarzenia na 700 osób. Pomieszczenie można dowolnie dzielić za pomocą funkcjonalnych ścianek działowych, otrzymując w efekcie aż dziewięć mniejszych sal. Radisson Hotel & Suites gwarantuje doskonałą obsługę, zapewnia świetną bazę noclegową oraz gastronomiczną, a także ma kompleksowe wyposażenie dla organizatorów konferencji. Można korzystać między innymi z nowoczesnego sprzętu nagłośnieniowego, multimedialnego oraz audiowizualnego. Organizacja konferencji w takim miejscu z pewnością nie sprawi żadnych problemów.

radisson

Atrakcje w okolicy

Uczestnicy konferencji odbywających się w Gdańsku mogą w czasie wolnym korzystać z wielu atrakcji turystycznych, a także cieszyć się nadmorskim klimatem. Będąc w Gdańsku warto zwiedzić przede wszystkim starówkę ze słynną Fontanną Neptuna, przejść się na spacer Długim Targiem, wzdłuż którego znajdują się piękne, zabytkowe budynki, a także mnóstwo sklepów z pamiątkami oraz restauracji i lokali gastronomicznych serwujących pyszne, regionalne specjały. Ciekawym miejscem jest również nowoczesny deptak nad Motławą, przy którym znajdziemy efektowne budynki, słynnego Żurawia, czyli dawny dźwig portowy, a także wiele statków cumujących przy nabrzeżu, w których obecnie mieszczą się ciekawe muzea. Będąc nad morzem warto również wybrać się na zwiedzanie Gdyni i Sopotu, a jeśli mamy więcej czasu, także nieco dalej. Dobrym pomysłem jest wybranie się do latarni morskiej na Helu, zwiedzenie niewielkich, urokliwych miejscowości, jak Jurata czy Jastarnia, a także wypoczynek na którejś z piaszczystych, ciepłych plaż.

Zaplecze konferencyjne nad morzem

Baza konferencyjna nad polskim morzem jest wyjątkowo rozbudowana, nowoczesna i przygotowana do organizowania wydarzeń nawet na światowym poziomie. Sale na szkolenia i konferencje znajdziemy zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach. Najczęściej znajdują się one w eleganckich, świetnie wyposażonych hotelach, dzięki czemu można połączyć konferencje z wypoczynkiem i pobytem nad morzem. Hotele mające dobrą ofertę dla biznesu posiadają najczęściej co najmniej kilka, a czasem nawet kilkanaście sal konferencyjnych i szkoleniowych, które są nowocześnie urządzone i posiadają wszystkie sprzęty multimedialne i audiowizualne, które są niezbędne do przeprowadzenia konferencji. Obiekty konferencyjne posiadają bardzo szeroką i elastyczną ofertę. Najczęściej mają już wieloletnie doświadczenie w organizowaniu przeróżnych wydarzeń branżowych. Organizatorzy konferencji nad morzem mogą więc mieć pewność, że ich wydarzenie z pewnością zostanie przygotowane w odpowiedni sposób.

Poszukujesz miejsca na organizację dużych konferencji? Sprawdź Duże sale konferencyjne Gdańsk i województwo pomorskie

Data publikacji: 07.10.2019

Nasi partnerzy