img

Hotel konferencyjny z zabytkowymi salami nad morzem

Hotele konferencyjne nad morzem oferują nie tylko nowoczesne sale, ale również bardziej kameralne, zabytkowe wnętrza. Doskonałym miejscem na organizację niewielkiej konferencji jest Hotel Artus położony w samym sercu Gdańska w zabytkowym, pięknym pod względem architektonicznym budynku. W hotelu znajduje się jedna sala konferencyjna na 30 osób – świetnie wyposażona, klimatyczna, posiadająca wszystkie niezbędne sprzęty i urządzenia multimedialne i audiowizualne, potrzebne do sprawnego przeprowadzenia spotkania. Hotel Artus zapewnia możliwość zorganizowania konferencji na wysokim poziomie. Obiekt posiada nie tylko zaplecze konferencyjne, ale również świetną bazę hotelową i restauracyjną. Jest więc możliwość przeprowadzenia nawet kilkudniowej konferencji z zakwaterowaniem uczestników w wygodnych apartamentach oraz zapewnieniem pełnego wyżywienia w postaci zarówno serwisów kawowych, jak i eleganckich, wieczornych bankietów.

zdjecie

Atrakcje Gdańska

Uczestnicy konferencji odbywających się w Gdańsku mają możliwość poznania bliżej tego niezwykłego miasta o bogatej historii i wielu zabytkach. Będąc w Gdańsku warto w przerwie między kolejnymi spotkaniami wybrać się na Stare Miasto, zobaczyć Fontannę Neptuna i Dwór Artusa. Gdańska Starówka to całe mnóstwo urokliwych, zabytkowych kamieniczek, sklepików i stoisk z pamiątkami, a także restauracji i knajpek serwujących pyszne, lokalne jedzenie. Zwiedzając Gdańsk warto również zajrzeć na deptak przy Motławie, zobaczyć zabytkowy Żuraw, a także zwiedzić nabrzeże i zajrzeć do któregoś z cumujących przy nim statków, które obecnie funkcjonują jako muzeum. Gdańsk pełen jest atrakcji zarówno dla miłośników zwiedzania, jak i dla wielbicieli spędzania czasu aktywnie na świeżym powietrzu. Można również wybrać się w rejs spacerowy statkiem po Zatoce Gdańskiej. Możliwości jest całkiem sporo, warto więc wybrać takie atrakcje, które będą w stu procentach odpowiadały naszym oczekiwaniom.

Zaplecze konferencyjne w Gdańsku

Gdańsk oraz całe Trójmiasto to doskonała baza konferencyjna, która zapewnia ogromny wybór sal konferencyjnych w atrakcyjnych i ciekawych lokalizacjach. Zabytkowe sale konferencyjne z pewnością spodobają się organizatorom niewielkich, kameralnych konferencji. Nowoczesne przestrzenie świetnie natomiast sprawdzają się do organizowania wydarzeń na większą, nawet międzynarodową skalę. Baza konferencyjna w Gdańsku i okolicach to kilkadziesiąt doskonale wyposażonych obiektów znajdujących się zarówno w samym sercu miasta, jak i nieco na jego obrzeżach. Sale konferencyjne mają różną powierzchnię, można więc je dopasować do konkretnych potrzeb. Zaplecze konferencyjne to także świetne wyposażenie, nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt oraz profesjonalna obsługa, dzięki której każde wydarzenie będzie dopięte na ostatni guzik. Hotele konferencyjne nad morzem posiadają świetne zaplecze gastronomiczne i noclegowe, można więc w nich organizować nawet kilkudniowe konferencje, szkolenia czy inne spotkania biznesowe.

Pragniesz spokoju podczas organizowanego eventu? Sprawdź ofertę z województwa pomorskiego: Miejsca na wydarzenia biznesowe w województwie pomorskim

Data publikacji: 24.09.2019

Nasi partnerzy