img

Hotele konferencyjne posiadające miejsca noclegowe na ponad 500 osób nad morzem


AQUARIUS


Hotel Aquarius SPA Kołobrzeg

Elegancki, doskonale zaprojektowany Hotel Aquarius SPA w Kołobrzegu to obiekt położony w uzdrowiskowej części miasta, skąd do morza jest zaledwie 280 metrów. Niezwykłe położenie, bardzo dobry dojazd oraz świetnie wyposażone wnętrza to gwarancja, że organizacja konferencji w takim miejscu z pewnością będzie udana. Hotel posiada nie tylko doskonale wyposażone centrum konferencyjne, ale również jedno z największych SPA w Polsce. 40 nowoczesnych gabinetów oferuje szereg upiększających i relaksujących zabiegów, które z pewnością będą wartością dodaną do spotkań biznesowych, konferencji czy różnego rodzaju eventów.

W hotelowym centrum konferencyjnym znajdują się dwie wielkie sale, z których większa ma powierzchnię ponad 500 metrów kwadratowych i jest w stanie pomieścić 650 osób. Mniejsza sala konferencyjna dysponuje natomiast miejscami dla 250 osób. Sale można wynająć łącznie, można również zorganizować w nich dwa niezależne wydarzenia. Obie sale są duże, jasne i przestronne, posiadają klimatyzację, świetne oświetlenie oraz nagłośnienie. Do dyspozycji uczestników konferencji jest nowoczesny, sprawny sprzęt multimedialny oraz audiowizualny, jest również możliwość korzystania z bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego internetu. Hotel Aquarius SPA posiada dobrze zorganizowane zaplecze gastronomiczne, można więc bez problemu zorganizować dla gości konferencji poczęstunek w przerwie kawowej, obiad, lunch czy wieczorny bankiet. Wszystkie usługi związane z organizacją konferencji są na najwyższym poziomie.

Szukasz ośrodka nad morzem idealnego na organizację eventu ze współpracownikami? Zapoznaj się z ofertą 294 obiektów z ofertą biznesową: Nad morzem sale na konferencje

Hotel Aquasius SPA oferuje swoim gościom 517 miejsc noclegowych w eleganckich, komfortowo wyposażonych apartamentach. W obiekcie można więc zorganizować zarówno kilkugodzinne spotkanie biznesowe, jak i kilkudniową konferencję. Można bowiem zakwaterować gości w tym samym obiekcie, w którym odbywać się będą wszystkie spotkania. Doskonały dojazd, strzeżony parking, szeroka oferta atrakcji dodatkowych oraz bliskość morza to gwarancja, że uczestnicy biznesowych wydarzeń z pewnością będą zadowoleni zarówno z poziomu merytorycznego, jak i wszystkich usług dodatkowych.

Adres: ul. Kasprowicza 24, 78-100 Kołobrzeg, tel. 94 353 65 00


RADISSON


Radisson Hotel & Suites Gdańsk

Radisson Hotel & Suites położony jest w samym sercu Gdańska w doskonałej lokalizacji w pobliżu największych trójmiejskich atrakcji. Obiekt jest doskonale przygotowany do przyjęcia nie tylko turystów, ale również gości podróżujących w celach biznesowych. W ofercie hotelu znajduje się szeroki pakiet usług dla biznesu, między innymi możliwość zorganizowania konferencji na dużą skalę. Obiekt dysponuje wielką salą konferencyjną o powierzchni 700 metrów kwadratowych, w której bez problemu pomieści się nawet 700 osób.

Duża sala konferencyjna daje nieograniczone możliwości jeśli chodzi o organizację konferencji, szkoleń, eventów czy spotkań biznesowych. Jest wyposażona w system wygodnych, przesuwnych ścianek działowych, co pozwala na podzielenie jej na 9 mniejszych pomieszczeń. To doskonałe rozwiązanie w przypadku organizowania warsztatów czy szkoleń dla mniejszych grup. Przestrzeń konferencyjna jest świetnie zaprojektowana, jasna, klimatyzowana, posiada doskonałe oświetlenie oraz sprzęt nagłośnieniowy. Uczestnicy konferencji mogą korzystać z doskonałej jakości sprzętu multimedialnego i audiowizualnego, a także mają dostęp do bezprzewodowego internetu. Jeśli dodamy do tego efektowny widok na gdańskie Stare Miasto, konferencja w takim miejscu z pewnością będzie udana.

Obiekt oferuje 750 miejsc noclegowych w świetnie wyposażonych, wygodnych i komfortowych apartamentach. Do dyspozycji gości są wszystkie atrakcje, między innymi szeroka oferta zabiegów spa & wellness. W hotelu można zorganizować zarówno kilkugodzinne spotkania i szkolenia, jak i kilkudniową konferencję. Świetnie przygotowana, profesjonalna obsługa zapewnia wysoki poziom usług dla klientów biznesowych. Hotel ma również świetne zaplecze gastronomiczne, a restauracja jest w stanie przygotować zarówno poczęstunki w przerwach kawowych, jak i obiady, lunche czy eleganckie bankiety dla uczestników biznesowych wydarzeń.

Adres: ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, tel. 58 600 28 88

A może szukasz czegoś w innym rejonie województwa pomorskiego? Wyszukaj odpowiednią ofertę spośród 141 hoteli i ośrodków: Sale konferencyjno-szkoleniowe województwo pomorskie

Data publikacji: 23.07.2019

Nasi partnerzy