img

Hotele na szkolenia i konferencje posiadające więcej niż 10 sal konferencyjnych nad morzem


FALTOM


Hotel SPA Faltom

Hotel SPA Faltom położony jest w pięknej, nadmorskiej scenerii, dzięki czemu organizacja konferencji w takim miejscu z pewnością będzie udana. Uczestnicy biznesowych spotkań mogą w przerwie pomiędzy kolejnymi panelami korzystać z nadmorskich atrakcji. Obiekt posiada świetny dojazd, a także sporo miejsc parkingowych, dzięki czemu bez problemu pomieści nawet kilkaset aut konferencyjnych gości.

W ofercie hotelowego centrum konferencyjnego znajduje się szeroki wybór sal konferencyjnych dopasowanych do indywidualnych potrzeb organizatorów branżowych wydarzeń. W obiekcie jest 12 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Największa ma 1480 metrów kwadratowych i pomieści nawet 800 osób. Oprócz niej w obiekcie znajduje się kilka większych sal konferencyjnych oraz kilka mniejszych na kilkanaście czy kilkadziesiąt osób, co sprawdza się przy organizacji szkoleń czy spotkań biznesowych. Wszystkie sale konferencyjne wchodzące w skład centrum konferencyjnego zostały tak zaprojektowane, aby spełniać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Są jasne, przestronne, świetnie wyposażone, klimatyzowane. Posiadają doskonałej klasy sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy, a także wszystkie niezbędne urządzenia multimedialne i audiowizualne, które są potrzebne do sprawnego przeprowadzenia konferencji dla kilkuset osób.

Organizując, spotkania z kontrahentami, warto wybrać miejsce budzące pozytywne wrażenia. Wybierz jeden z 294 ośrodków i hoteli nad morzem: Miejsca na konferencje nad morzem

Hotel SPA Faltom posiada również profesjonalne, doskonale przygotowane zaplecze gastronomiczne, które jest w stanie zorganizować catering czy poczęstunek w przerwie kawowej, a także obiady, lunche czy eleganckie bankiety dla uczestników biznesowych wydarzeń. W obiekcie znajduje się 230 miejsc noclegowych w eleganckich apartamentach. Można więc bez problemu zorganizować kilkudniową konferencję i zakwaterować jej uczestników w tym samym obiekcie, w którym będą odbywać się wszystkie branżowe spotkania.

Adres: ul Grunwaldzka 7, Rumia, 84-230 Gdynia, tel. 58 78 58 100


hotel orle


Hotel Orle Centrum Konferencyjne

Elegancki, świetnie zaprojektowany Hotel Orle Centrum Konferencyjne to doskonałe miejsce do zorganizowania konferencji, eventu, spotkania biznesowego czy innego wydarzenia branżowego. Obiekt znajduje się w świetnej lokalizacji w pobliżu centrum turystycznego Gdańska. Jest świetnie skomunikowany z innymi dzielnicami miasta, posiada duży, strzeżony parking oraz 300 miejsc noclegowych w komfortowych apartamentach. Można więc zorganizować w hotelu spotkanie nawet kilkudniowe i zakwaterować uczestników w tym samym obiekcie. Do dyspozycji gości jest szereg dodatkowych atrakcji i udogodnień, dzięki którym pobyt w hotelu z pewnością będzie należał do udanych.

Hotel Orle Centrum Konferencyjne posiada bardzo bogatą ofertę dla klientów biznesowych. W skład centrum konferencyjnego wchodzi 12 dużych, przestronnych sali konferencyjnych, wśród których największa ma powierzchnię 141 metrów kwadratowych. Dodatkowo sale można ze sobą łączyć, co pozwala na uzyskanie jeszcze większej powierzchni i zorganizowanie wydarzenia na naprawdę dużą skalę. Wszystkie sale konferencyjne w obiekcie są nowocześnie zaprojektowane, komfortowe, wygodne, posiadają klimatyzację, dobre nagłośnienie oraz oświetlenie. W każdej sali znajduje się wysokiej klasy sprzęt audiowizualny i multimedialny, między innymi rzutniki, monitory, projektory, ekrany oraz sieć bezprzewodowego internetu. W obiekcie znajduje się również nowoczesna pracownia komputerowa wyposażona w 15 laptopów. Oferta dla biznesu w Hotelu Orle Centrum Konferencyjne jest elastyczna i można ją dowolnie modyfikować w zależności od indywidualnych potrzeb.

W Hotelu Orle Centrum Konferencyjne znajduje się profesjonalne zaplecze gastronomiczne, co pozwala na zorganizowanie poczęstunku na kilkaset osób, lunchu, obiadu, a także wieczornego bankietu czy eleganckiego przyjęcia. Organizacja konferencji w tak dobrze zorganizowanym centrum biznesowym to gwarancja, że wszystkie punkty programu będą dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Adres: ul. Lazurowa 8, 80-680 Gdańsk, tel. 58 526 10 21

Warto odpocząć od zgiełku wielkich miast i połączyć rekreację z organizacją spotkań firmowych. Zapoznaj się z jedną z 254 ofertami miejsc przyjaznych biznesowi:Sale na kongresy i konferencje województwo pomorskie
Data publikacji: 23.07.2019

Nasi partnerzy