img

Imprezy konferencyjne na 900 osób w Gdańsku w Restauracji Filharmonia

Dobrze wyposażona oraz wykończona sala konferencyjna jest tak samo ważna jak wiedza uczestników posiedzeń, bankietów oraz szkoleń, które się w niej odbywają. Jeśli nie zostaje ona dokładnie zaplanowana różnorodne imprezy, spotkania biznesowe, rocznice przedsiębiorstw oraz inne wydarzenia związane zarówno z działalnością gospodarczą, jak i te o bardziej prywatnym charakterze nie miałyby szansy powodzenia. Ogromną rolę odgrywa przestrzeń, która umożliwia umieszczenie odpowiedniej ilości stołów oraz krzeseł. Jednakże to nie wszystko. Sam charakter sali jest bardzo ważny, gdyż nie może być ona zarówno zbyt surowa, jak i mieć imprezowego wydźwięku.

Konferencje - Restauracja Filharmonia w województwie pomorskim

Sala szkoleniowa, która znajduje się w Restauracji Filharmonia nad morzem jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Należy wspomnieć również o jej znakomitej lokalizacji – centrum Gdańska. W sali znajduje się potrzebny sprzęt, jednakże najlepszym dodatkiem jest zatrudniony personel, który nie tylko posiada odpowiednią wiedze oraz umiejętności, ale przede wszystkim jest chętny do pomocy.W skład nieruchomości wchodzi osiem sali konferencyjnych o wielkości między 30 a 190 m2. Jeżeli krzesła zostaną ułożone w odpowiedni sposób, sala o największych gabarytach mieści aż 250 gości. Dostępna jest także sala koncertowa, gdzie może wejść maksymalnie 900 osób.

Sale konferencyjne posiadają bogate wyposażenie, wśród którego należy wymienić głośniki, mikrofony, ekran, rzutnik multimedialny, a także flipchart z mazakami – wszystko co może się przydać w trakcie tego typu wydarzeń.

Dobrze jest wybrać Gdańsk na miejsce przeprowadzenia konferencji. Poza idealną salą należy wspomnieć o atrakcjach samego miasta, pięknych plażach oraz różnorodnych wariantach smakowych dostępnych w lokalnych restauracjach. Osoby biorące udział w wydarzeniach nie zapomną zarówno profesjonalnie przygotowanej konferencji w Restauracji Filharmonia, jak również innych atrakcji dla nich przygotowanych o które zadbają zapraszający ich organizatorzy.


Lokalizacja obiektu
Restauracja Filharmonia znajduje się na ul. Ołowianka 1, 80-751 w Gdańsku.
Kontakt w sprawie konferencji:
Tel - 58 323 83 58
Mail - biuro@restauracjafilharmonia.pl

Zobacz więcej ciekawych obiektów posiadających sale szkoleniowo-konferencyjne nad morzem

Zobacz także kameralną sale konferencyjną w Pensjonacie Stara Wędzarnia nad morzem w Gdańsku

Stara wędzarnia jest przede wszystkim miejscem z charakterem. Charakter pensjonatu został osiągnięty, dzięki jego historycznemu wydźwiękowy oraz niewątpliwym urokiem odpoczynku nad morzem. To miejsce, gdzie spotkania biznesowe oraz konferencje mogą się łączyć z relaksem oraz odstresowaniem się. Po długim dniu spędzonym na wytężaniu umysłu nie istnieje lepsza alternatywa dla relaksu niżeli spacer nad wodą.

W dawnych czasach była to wędzarnia ryb, a aktualnie pensjonat, który oferuje swoim gościom recepcję, restaurację z pięknym widokiem, a także salę przeznaczoną do odbywania konferencji.Sam wygląd budynku robi wrażenie, gdyż w pierwszej kolejności widać przede wszystkim ceglane kominy, które nie zostały zmienione od czasu powstania wędzarni. Pensjonat nie byłby kompletny bez przytulnych pokoi posiadających oddzielne łazienki.

To idealne miejsce dla osób pragnących spędzić trochę czasu od zgiełku tłumu, spalin samochodów oraz bezustannego hałasu. Stara Wędzarnia znajduje się w Gdańsku Sobieszewie, które zlokalizowane jest w samym środku natury. Oprócz plaży, która dzięki swojemu odosobnieniu zapewnia spokój oraz brak licznej rzeszy turystów występują tam również przepięknie pachnące lasy oraz dwa rezerwaty przyrody, które trzeba koniecznie odwiedzić. Są one sławne przede wszystkim, dzięki występowaniu rzadko spotykanych ptaków. Po każdej stronie pensjonatu znajduje się woda, czy to w postaci morza czy rzeki.

W obiekcie można zorganizować spotkanie biznesowe na 48 osób, sala ma powierzchnię 50m2 i jest w pełni wyposażona.

Dobry dojazd stanowi niewątpliwą zaletę dla osób, które udają się do Gdańska w celach biznesowych. Pensjonat jest połączony ze wszystkimi głównymi drogami oraz autostradami, co wpływa na komfortowy dojazd.
Stara Wędzarnia zapewnia więc możliwość noclegu, spożycia wyśmienitych dań, a także udania się na plażę, która mieści się w bliskiej odległości od pensjonatu. Aby dostać się do centrum miasta Gdańsk potrzeba tylko 15 minut jazdy samochodem, a z kolei wycieczka do Sopotu zajmie pół godziny.

Zapoznaj się także z pełną listą obiektów posiadających w swojej ofercie sale konferencyjno-biznesowe na pomorzu.

Data publikacji: 16.07.2019

Nasi partnerzy