img

Konferencja na 700 osób nad morzem – porównaj sale konferencyjne


restauracja filharmonia


Restauracja Filharmonia

Restauracja Filharmonia to doskonale zaprojektowane centrum konferencyjne, które jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Doskonałe położenie, bezproblemowy dojazd oraz zabytkowa architektura i świetnie wyposażone wnętrza to gwarancja, że każde zorganizowane w obiekcie wydarzenie zakończy się sukcesem. W centrum konferencyjnym znajduje się 8 dużych, przestronnych sal, które są przystosowane do organizacji szkoleń, sympozjów, zjazdów, konferencji oraz spotkań biznesowych. Główna sala w obiekcie ma 1000 metrów kwadratowych powierzchni i bez problemu pomieści nawet 1000 osób. Inne sale mają powierzchnię od kilkudziesięciu do kilkuset metrów kwadratowych, co pozwala na dopasowanie sali do konkretnych potrzeb organizatorów.

Wszystkie sale konferencyjne są zaprojektowane na najlepszym, światowym poziomie. Posiadają szereg udogodnień oraz doskonałe zaplecze techniczne. Sale są duże, przestronne, posiadają wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń są urządzenia audiowizualne i multimedialne, takie jak projektory, rzutniki, duże ekrany. Uczestnicy mają również możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu na terenie całego obiektu. Centrum konferencyjne w Restauracji Filharmonia dysponuje również komfortowym zapleczem noclegowym oraz szerokim pakietem dodatkowych atrakcji. Dzięki temu w obiekcie można organizować zarówno kilkugodzinne wydarzenia, jak i kilkudniowe konferencje na międzynarodową skalę.

Szukasz miejsca na organizację konferencji lub spotkania z partnerem biznesowym? Zapoznaj się z profilami 291 hoteli lub obiektów, w którym zorganizujesz dowolny event: Obiekty konferencyjno-eventowe nad morzem

Uczestnicy wydarzeń organizowanych w Restauracji Filharmonia mają również możliwość korzystania z doskonałego zaplecza gastronomicznego i spróbowania świetnych potraw powstających w ramach kuchni fusion. Restauracja jest w stanie przygotować zarówno poczęstunki w przerwach kawowych, jak i eleganckie przyjęcia i wieczorne bankiety. Wysoka jakość obsługi, profesjonalna oprawa konferencji oraz elastyczna oferta, którą można modyfikować w zależności od potrzeb to gwarancja zorganizowania wydarzenia, które na pewno na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Adres: ul. Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk, 58 323 83 58


hotel faltom


Hotel SPA Faltom

Jeżeli poszukują Państwo centrum konferencyjnego, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów, Hotel SPA Faltom to miejsce idealne. Obiekt znajduje się w ciekawej lokalizacji w biznesowej dzielnicy Gdyni, ale też w pobliżu wielu nadmorskich atrakcji. Wygodny dojazd, strzeżony parking oraz świetnie zaprojektowane i wyposażone wnętrza to gwarancja organizacji wydarzeń na światowym poziomie. W ofercie centrum konferencyjnego Hotelu SPA Faltom znajduje się 12 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Największa Sala Bałtycka to aż 1480 metrów kwadratowych powierzchni, można więc w niej zorganizować wydarzenie na 800 osób. Pozostałe sale mają od kilkudziesięciu do kilkuset metrów kwadratowych. Wybór pomieszczeń jest spory, można więc bez problemu znaleźć salę na zorganizowanie zarówno dużej konferencji, jak i bardziej kameralnych szkoleń czy spotkań biznesowych i eventów.

Wszystkie sale wchodzące w skład centrum konferencyjnego są świetnie wyposażone i spełniają najwyższe standardy jakości oraz wygody. Są jasne, przestronne, komfortowo umeblowane, posiadają klimatyzację, doskonałej klasy oświetlenie oraz nagłośnienie. Do dyspozycji uczestników konferencji są zaawansowane technologicznie urządzenia multimedialne oraz audiowizualne, które ułatwiają zorganizowanie wydarzenia. Co więcej, uczestnicy konferencji mają możliwość korzystania z bezpłatnego internetu bezprzewodowego na terenie całego obiektu.

Hotel SPA Faltom to także świetnie przygotowane, profesjonalne zaplecze gastronomiczne, które zapewnia uczestnikom wydarzeń pełną obsługę kulinarną. Hotelowa restauracja organizuje poczęstunki kawowe, obiady, lunche, a także eleganckie bankiety i przyjęcia biznesowe. Hotel ma 230 miejsc noclegowych w komfortowych apartamentach, można więc zorganizować w obiekcie nawet kilkudniowe wydarzenie z możliwością zakwaterowania w tym samym miejscu jego uczestników.

Adres: ul. Grunwaldzka 7, Rumia, 84-230 Gdynia, tel. 58 78 58 100

Województwo pomorski znane jest z bogatej infrastruktury hotelowej. Sprawdź 254 oferty hoteli i pensjonatów oferujących organizację wydarzeń biznesowych: Hotele na konferencje województwo pomorskie

Data publikacji: 23.07.2019

Nasi partnerzy