img

Konferencje w Trójmieście – oferta hoteli konferencyjnych

Bogata oferta turystyczna, wiele miejsc do zwiedzania i całe mnóstwo nadmorskich atrakcji to gwarancja, że w Trójmieście nie można się nudzić. To doskonałe miejsce nie tylko na wypoczynek, ale również na organizację konferencji, szkoleń, eventów i wydarzeń biznesowych. Organizatorzy wydarzeń mogą mieć pewność, że ich uczestnicy w czasie wolnym będą mieli co robić i spędzą czas aktywnie.

1. Stare Miasto w Gdańsku – to miejsce, które warto odwiedzić za każdym razem, gdy przybywamy do Trójmiasta. Obowiązkowym punktem programu jest wyprawa do Fontanny neptuna oraz spacer deptakiem, wzdłuż którego ciągną się zabytkowe kamienice. Na gdańskiej starówce sporo jest też knajpek, restauracji i klimatycznych lokali, w których można spędzić czas przy pysznym daniu i ciekawej muzyce. Oferta kulturalna Gdańska sprawia, że wieczór po konferencji z pewnością będzie udany.2. Sopockie molo i Monciak – ulica Monte Cassino i molo w Sopocie to kolejny punkt na mapie Trójmiasta, którego nie może zabraknąć w planie zwiedzania. Spacer na molo pozwala aktywnie naładować baterie po ciężkim spotkaniu, a gwar i ruch na nadmorskim deptaku pozwala poczuć wakacyjny klimat nie tylko w szczycie sezonu. To także idealne miejsce na zakupienie nadmorskich pamiątek.

3. Gdański Żuraw i zabudowa portowa nad Motławą – to miejsce dla miłośników zabytków oraz morskich opowieści. Nad Motława znajdziemy sporo zabytkowych, portowych zabudowań, a także przycumowane statki, które obecnie pełnią funkcje muzeów na wodzie. Warto do nich zajrzeć w trakcie zwiedzania Trójmiasta.

4. Oceanarium w Gdyni – z pewnością spodoba się osobom, które lubią zwiedzanie w nieco bardziej żywej odsłonie. Zamiast martwych eksponatów w oceanarium znajdziemy przedstawicieli wodnej fauny i flory z całego świata. Na zwiedzanie oceanarium warto zarezerwować sobie co najmniej kilka godzin, nie da się bowiem obejść go w pół godziny. To doskonała atrakcja dla osób, które przybywają na kilkudniowe konferencje i mają sporo wolnego czasu pomiędzy kolejnymi branżowymi spotkaniami.5. Rejsy statkami – będąc w Trójmieście warto nie tylko zwiedzić port w Gdyni czy ciekawe muzea na wodzie. Można również wybrać się w rejs wycieczkowy statkiem. W trójmiejskich portach działa wielu armatorów, którzy oferują krótsze i dłuższe rejsy, dzięki czemu można zwiedzić Trójmiasto od strony wody.

Sprawdź także - obiekty na szkolenia i konferencje województwo pomorskie

Zaplecze konferencyjne regionu

Hotele na szkolenia i konferencje w Trójmieście to kilkadziesiąt ciekawych obiektów znajdujących się w centrum Gdańska, Sopotu i Gdyni oraz sporo sal znajdujących się w bardziej kameralnych lokalizacjach z dala od zgiełku miasta. Sale konferencyjne w Trójmieście mają doskonałe wyposażenie, świetną ofertę i profesjonalną obsługę, która zapewnia organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych na najwyższym poziomie.Organizatorzy konferencji i innych wydarzeń mają więc z czego wybierać. Świetna baza noclegowa i gastronomiczna oraz wiele dodatkowych atrakcji dla uczestników wydarzeń to gwarancja, że wszystkie konferencje zorganizowane w Trójmieście będą doskonale zapamiętane, a ich uczestnicy spędzą czas nie tylko na salach konferencyjnych, ale również na zwiedzaniu ciekawych atrakcji Trójmiasta. W poszukiwaniu dobrego miejsca na konferencje w Trójmieście warto sprawdzić różne hotele konferencyjne, ich szczegółową ofertę i wszelkie udogodnienia. Dzięki temu z pewnością uda się znaleźć miejsce, które w stu procentach spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów.

Zobacz więcej informacji na temat obiektów posiadających sale na szkolenia firmowe nad morzem
Data publikacji: 22.08.2019

Nasi partnerzy