img

Międzyzdroje – atrakcje po konferencji i oferta hoteli nad morzem

Międzyzdroje są jedną z najbardziej popularnych i najczęściej odwiedzanych nadmorskich miejscowości. Kiedyś był to ulubiony kurort, dziś jest to miejsce pełne atrakcji i możliwości spędzania czasu na wakacjach, urlopie czy w czasie letnich weekendów. W Międzyzdrojach znajdziemy też doskonale przygotowaną ofertę dla biznesu. W mieście organizowane są konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, eventy oraz wydarzenia artystyczne na większą i mniejsza skalę. Po zakończonych spotkaniach ich uczestnicy mają możliwość zwiedzania miasta i okolic. Co warto zobaczyć w Międzyzdrojach?

1. Promenada Gwiazd – to wyjątkowe miejsce tuż przy deptaku i niedaleko molo. Znajduje się tu aleja gwiazd, na której swoje dłonie odcisnęły największe gwiazdy kina, estrady i innych dziedzin sztuki z Polski i nie tylko. Spacer promenada to obowiązkowy punkt zwiedzania Międzyzdrojów.2. Deptak z zabytkowymi willami – po dawnej miejscowości wypoczynkowej w Międzyzdrojach pozostało wiele efektownych, zabytkowych obiektów, które znajdują się przy promenadzie ciągnącej się wzdłuż morza. Uczestnicy konferencji mogą więc wybrać się nieco dalej niż tylko najbliższe okolice hotelu i zobaczyć sporo pięknych, efektownych willi. Każda wygląda nieco inaczej, ma swoją unikalną nazwę, wiele obiektów jest pięknie odrestaurowanych i nadal wynajmuje pokoje dla turystów.

3. Oceanarium w Międzyzdrojach – to prawdziwa gratka dla miłośników zwiedzania podwodnego świata. Oceanarium ma ponad 3 tysiące metrów kwadratowych powierzchni, gdzie na trzech poziomach przedstawiono okazy fauny i flory z całego świata. Wizyta w takim miejscu z pewnością będzie doskonałą odskocznią od branżowych spotkań i poważnych biznesowych tematów.

4. Molo w Międzyzdrojach – pod względem popularności i ilości zwiedzających może ono z powodzeniem konkurować z molem w Sopocie. Molo to idealne miejsce na spacery, po drodze można wstąpić do którejś z klimatycznych knajpek lub kupić pamiątki na stoiskach i w sklepikach. Molo i prowadząca do niego promenada tętnią życiem w sezonie wiosenno-letnim i pozwalają na wtopienie się w radosny, wakacyjny tłum. Przy promenadzie można zobaczyć też ciekawy Domek na Dachu, który przyciąga spojrzenia i jest jednym z ciekawszych obiektów do fotografowania.5. Muzeum Figur Woskowych – w Międzyzdrojach działa jeno z największych muzeów tego typu w Polsce. Zwiedzający mogą spotkać ponad 100 naturalnej wielkości postaci ze świata filmu, polityki czy muzyki. Wizyta w takim miejscu z pewnością będzie niezapomniana i zostawi wiele ciekawych fotografii.

Wszystkie obiekty w których można wynająć sale na konferencje znajdują się na stronie - hotele na konferencje nad morzem

Zaplecze konferencyjne regionu

Międzyzdroje posiadają doskonale przygotowaną bazę noclegową i gastronomiczną nie tylko dla turystów, ale również dla osób, które przybywają do miasta w celach biznesowych. Sale konferencyjne posiadają doskonałą obsługę oraz elastyczną ofertę, dzięki czemu każdy organizator konferencji czy szkolenia z pewnością znajdzie miejsce idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Hotele na szkolenia i konferencje znajdziemy zarówno w centrum miasta, jak i w pewnej odległości od miasta. Można więc zorganizować wydarzenie w samym mieście, a także w pięknym otoczeniu przyrody.Hotele konferencyjne w Międzyzdrojach posiadają szeroki wybór sal o różnej powierzchni, są świetnie wyposażone w niezbędny sprzęt, a także oferują uczestnikom doskonałe warunki noclegowe oraz obsługę gastronomiczną. Organizacja konferencji, szkolenia czy spotkania biznesowego w hotelu w Międzyzdrojach to gwarancja, że wydarzenie z pewnością będzie zorganizowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Jeśli chcesz zorganizować konferencję w dużym mieście zapoznaj się z listą obiektów, które w swojej ofercie posiadają sale na eventy biznesowe w Gdańsku
Data publikacji: 23.08.2019

Nasi partnerzy