img

Międzyzdroje - miejsca na szkolenie i konferencje

Mimo iż historia Międzyzdrojów sięga XII wieku to jego gwałtowny rozwój, jako nadmorskiego kurortu datuje się na przełom XIX i XX wieku, kiedy powstały zakłady solankowe, Promenada spacerowa i pierwsze kąpieliska. Od tamtego czasu moda na Międzyzdroje wzrasta z każdym rokiem. Dwie atrakcyjne wieżyczki, tworzące swoistą bramę to wejście na słynne molo, którego długość prawie 400 metrów sprawia, że to wspaniałe miejsce i wizytówka miasta.
Spacerując po pięknej, piaszczystej plaży możemy znaleźć kręte, prawdopodobnie najwyższe nad morzem schody, które zaprowadzą nas na szczyt Kawczej Góry – doskonały punkt widokowy. Każdy turysta odwiedzający Międzyzdroje odbywa obowiązkowy spacer Aleją Gwiazd. Odciski pozostawione przez gwiazdy kina i teatru, to doskonała okazja na zrobienie zdjęcia z pamiątkową gwiazdą idola. Pozostając wśród gwiazd, warto swoje kroki skierować do Planetarium, które znajduje się w pobliżu molo i zapewni kosmiczną podróż dla całej rodziny. W sezonie można spotkać w Międzyzdrojach aktorów i osoby znane z pierwszych stron gazet, a gwiazdy światowego kina i słynne osobistości na pewno spotkamy w Muzeum Figur Woskowych, które wzbogacono o bohaterów kreskówek. Jeżeli jeszcze nie zawróciło nam się w głowach, to pomoże w tym wizyta w odwróconym domu, gdzie wszystko jest do góry nogami. Żeby zobaczyć najciekawsze zabytki architektury z kraju i ze świata, można zajrzeć do Bałtyckiego Parku Miniatur, gdzie zobaczymy wspaniałe budowle w skali 1:25.

Międzyzdroje


Odwiedzając Woliński Park Narodowy – oddalony od Międzyzdrojów o 1,5km wśród licznych propozycji może między innymi zaciekawić odwiedzających Zagrodą Pokazową Żubrów, która da nam możliwość bliższego poznania tych majestatycznych zwierząt. Park linowy Bluszcz zaprasza do sprawdzenia swoich sił na kilku przygotowanych trasach o różnym stopniu trudności zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jeżeli ktoś lubi labirynty, to na pewno nie przejdzie obojętnie obok Labiryntu Luster, prawdziwym wyzwaniem będzie znalezienie drogi do wyjścia. W budynku Amfiteatru można przeżyć niesamowita przygodę podczas sensów filmów 7D, dostępne są filmy dla widzów w różnym wieku, ale wszystkie zapewniają doskonała zabawę. Poszukiwacze historii II wojny światowej powinni zobaczyć pozostałości niemieckiej wyrzutni V-3 i posłuchać ciekawych opowieści przewodnika. Aby dokładnie poznać życie morskich zwierząt warto odwiedzić Oceanarium w Międzyzdrojach, które na 3 poziomach, oferujących ponad 3000m2 powierzchni, zgromadziło wielu przedstawicieli morskich głębin z całego świata.

Sale konferencyjne w Kołobrzegu - 115 km od Międzyzdrojów

Sale konferencyjne w Ustce - 239 km od Międzyzdrojów

Sale konferencyjne w Łebie - 287 km od Międzyzdrojów

Sale konferencyjne w Jastrzębiej Górze - 335 km od Międzyzdrojów

Sale konferencyjne we Władysławowie - 337 km od Międzyzdrojów
Data publikacji: 17.02.2020

Nasi partnerzy