img

Nowoczesna sala na szkolenie czy konferencje nad morzem

Jeśli szukają Państwo nowoczesnej, doskonale wyposażonej sali konferencyjnej nad morzem, świetnym adresem będzie Hotel Orle Centrum Konferencyjne w Gdańsku. Obiekt dysponuje aż 17 salami konferencyjnymi o zróżnicowanej powierzchni, wśród których największa jest w stanie pomieścić nawet 320 osób. Obiekt posiada doskonałe zaplecze dla biznesu, wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane, przestronne, dobrze zaprojektowane i wyposażone w sprzęt multimedialny i audiowizualny. Do dyspozycji uczestników konferencji i spotkań branżowych jest również dostęp do bezprzewodowego, bezpłatnego internetu. Hotel Orle posiada świetną bazę noclegową. Uczestnicy konferencji mają do dyspozycji aż 300 miejsc noclegowych w komfortowych apartamentach. Hotelowa restauracja dba natomiast o profesjonalną oprawę kulinarną wszystkich odbywających się w obiekcie wydarzeń. Można zamówić zarówno proste serwisy kawowe, jak i przygotowanie bardzo wystawnych przyjęć i wieczornych bankietów. Organizacja konferencji w gdańskim Hotelu Orle to gwarancja przygotowania wydarzenia na najwyższym poziomie.

zdjecie

Atrakcje nad morzem

Konferencje odbywające się nad morzem pozwalają na spędzanie czasu wolnego między spotkaniami w bardzo atrakcyjnych warunkach. Jeśli wydarzenie odbywa się w Gdańsku, warto w czasie wolnym zajrzeć na gdańską starówkę, pójść na spacer do Fontanny neptuna, poczuć klimat starego Gdańska wraz z jego niewielkimi sklepikami i knajpkami serwującymi lokalne specjały. Będąc w Gdańsku warto również zajrzeć na nabrzeże nad Motławą, odwiedzić Starego Żurawia czy zwiedzić któryś ze statków, które obecnie funkcjonują jako muzea. Nad morzem można również wybrać się do Gdyni do Muzeum marynarki Wojennej i Oceanarium, a także do Sopotu na słynny Monciak oraz na sopockie molo. Uczestnicy konferencji nad morzem mogą spędzać czas zarówno na aktywnym zwiedzaniu, jak i na bardziej leniwym wypoczynku na plaży. Jeśli pogoda jest sprzyjająca warto po prostu wybrać się na którąś z popularnych plaż piaszczystych czy kamienistych i zrelaksować się na samym brzegu morza. To doskonałe rozwiązanie, jeśli w trakcie długiej konferencji potrzebujemy chwili wytchnienia i odpoczynku na łonie natury.

Baza konferencyjna nad morzem

Zaplecze konferencyjne nad morzem to wiele obiektów znajdujących się zarówno w dużych miastach, jak i w niewielkich miejscowościach. Hotele na szkolenia i konferencje posiadają najczęściej po kilka sal o różnej powierzchni, które można wybierać w zależności od indywidualnych potrzeb. Sale konferencyjne są świetnie wyposażone, posiadają wszystkie niezbędne sprzęty i urządzenia, które ułatwiają poprowadzenie szkolenia, konferencji czy każdego innego spotkania branżowego. Wśród obiektów konferencyjnych nad morzem znajdziemy zarówno duże, nowoczesne centra konferencyjne, które są w stanie przygotować konferencje na kilkaset osób, jak i bardziej kameralne wnętrza. Za każdym razem można jednak liczyć na profesjonalną obsługę, świetne zaplecze gastronomiczne oraz noclegowe. Większość miejsc na konferencję posiada bazę noclegową w doskonale wyposażonych obiektach. Dzięki czemu można w jednym obiekcie połączyć spotkanie branżowe z zakwaterowaniem uczestników. Wybór obiektów na konferencje jest tak duży, że każdy organizator znajdzie hotel czy pensjonat, który w stu procentach będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.

Data publikacji: 30.09.2019

Nasi partnerzy