img

Nowoczesna sala na szkolenie czy konferencje w Trójmieście nad morzem

W poszukiwaniu nowoczesnej, eleganckiej i świetnie zaprojektowanej sali konferencyjnej w Trójmieście, warto sprawdzić ofertę Hotelu Orle Centrum Konferencyjne, który znajduje się w samym sercu Gdańska. To nowoczesny, świetnie wyposażony obiekt, który cieszy się ogromną popularnością wśród organizatorów konferencji, szkoleń oraz wielu innych spotkań biznesowych. Hotel Orle Centrum Konferencyjne posiada 12 nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych, z których największa może pomieścić ponad 3000 osób. Hotel jest przygotowany do organizowania zarówno dużych, międzynarodowych wydarzeń, jak i bardziej kameralnych eventów. Wszystkie sale posiadają świetne nagłośnienie, oświetlenie oraz niezbędny sprzęt konferencyjny, który ułatwia prowadzenie imprezy. Co więcej, hotel ma ponad 300 miejsc noclegowych oraz doskonałe zaplecze kulinarne, można w nim więc bez problemu organizować nawet kilkudniowe wydarzenia połączone z zakwaterowaniem uczestników.

hotel orle

Marzysz o ciszy i spokoju? Zorganizuj konferencje poza miastem. Sprawdź: Hotele na konferencje województwo pomorskie

Co warto zobaczyć w Gdańsku?

Gdańsk jest przepięknym miastem o wielowiekowej historii, który o każdej porze roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów przybywających z różnych regionów świata. Uczestnicy konferencji w Gdańsku powinni więc wykorzystać fakt, że przebywają w jednym z najpiękniejszych polskich miast. Warto znaleźć czas na zwiedzanie, wybrać się na gdańską Starówkę, zrobić sobie spacer Długim Targiem, przystanąć na chwilę przy fontannie Neptuna, zobaczyć Dwór Artusa czy Kościół Mariacki. Dobrze jest również pójść na spacer nad Motławę i zobaczyć Starego Żurawia oraz inne elementy dawne zabudowy portowej. Na rzece zacumowane są również zabytkowe statki, które obecnie pełnia funkcję muzeów na wodzie. Będąc, w Gdańsku warto również, wybrać się do którejś z lokalnych restauracji i knajpek, które serwują lokalne specjały oparte na rybach i innych owocach morza. Co więcej, dobrze jest również odwiedzić pobliską Gdynię oraz Sopot. Oczywiście, pod warunkiem, że mamy nieco więcej czasu na zwiedzanie między konferencyjnymi spotkaniami.

Baza konferencyjna w Trójmieście

Zaplecze konferencyjne w Trójmieście należy do najnowocześniejszych i najbardziej rozbudowanych w skali całego kraju. Najwięcej sprawdzonych obiektów znajdziemy przede wszystkim w centrum Gdańska, Gdyni i Sopotu, jednak także w mniejszych miejscowościach funkcjonuje sporo świetnie wyposażonych hoteli. Planując konferencję w Trójmieście warto uważnie wybierać lokalizację, wziąć pod uwagę dobry dojazd, upewnić się, jak wyposażony jest dany obiekt konferencyjny i jakie usługi zapewnia w trakcie trwania konferencji czy szkolenia. Większość trójmiejskich obiektów posiada co najmniej kilka sal konferencyjnych do wyboru. Można więc bez problemu znaleźć zarówno wielkie pomieszczenie na organizację międzynarodowego wydarzenia, jak i bardziej kameralne sale, które są przystosowane do obsługi mniejszych, kameralnych szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów. Konferencja w Trójmieście to doskonały pomysł, pod warunkiem, że bardzo dobrze i uważnie wybierzemy obiekt konferencyjny.

Szukasz czegoś w pobliżu Trójmiasta? Zapoznaj się z najciekawszymi ofertami Sale konferencyjno-szkoleniowe Gdańsk

Data publikacji: 16.10.2019

Nasi partnerzy