img

Sala szkoleniowo-konferencyjna na 700 osób nad morzem

Oferta hoteli i pensjonatów w Gdańsku zawiera wiele sal konferencyjnych, w których można organizować wydarzenia na naprawdę sporą skalę. Salę szkoleniowo-konferencyjną na 700 osób znajdziemy w obiekcie Radisson Hotel & Suites, znajdującym się w obiekcie Duo Plaza naprzeciw Wyspy Spichlerzów. Doskonała lokalizacja, wygodny dojazd oraz bliskość wielu turystycznych atrakcji to gwarancja, że w takim miejscu konferencja na pewno będzie udana. Obiekt posiada jedną, ale za to bardzo dużą salę konferencyjną o powierzchni 700 metrów kwadratowych, w której można zorganizować wydarzenie na 700 osób. Sala jest doskonale wyposażona, posiada dobre nagłośnienie, oświetlenie, a także nowoczesny sprzęt multimedialny i audiowizualny. Hotel ma również świetne zaplecze gastronomiczne oraz noclegowe. Można organizować w nim nawet kilkudniowe wydarzenia połączone z zakwaterowaniem uczestników czy przygotowaniem eleganckich bankietów i przyjęć. Organizacja konferencji w Radisson Hotel & Suites to pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem.

Szukasz miejsca na konferencje w województwie pomorskim? Sprawdź Hotele konferencyjne województwo pomorskie

zdjecie

Co warto zobaczyć nad morzem?

Konferencje i szkolenia nad morzem cieszą się sporym zainteresowaniem o każdej porze roku, choć zdecydowanie więcej wydarzeń odbywa się w sezonie letnim. Uczestnicy spotkań branżowych mają możliwość korzystania po godzinach z wielu pobliskich atrakcji czy też zwiedzenia sporej części wybrzeża. Jeśli wydarzenie odbywa się w Trójmieście, warto zwiedzić głownie gdańską Starówkę. Fontannę Neptuna, wybrać się na spacer Długim Targiem czy też na deptak nad Motławę. W Sopocie koniecznie trzeba wybrać się na słynne molo i spacer Monciakiem, czyli deptakiem Bohaterów Monte Cassino. W Gdyni natomiast warto zobaczyć Muzeum Marynarki Wojennej czy Oceanarium. W innych częściach wybrzeża warto korzystać przede wszystkim w tego, co oferują lokalne atrakcje turystyczne. W Międzyzdrojach również znajdziemy molo oraz słynną Aleję Gwiazd. Na Helu natomiast możemy zwiedzić niewielkie miasteczka rybackie, jak Jastarnia, Jurata czy Władysławowo.

Zaplecze konferencyjne nad morzem

Baza konferencyjna nad morzem jest niezwykle rozbudowana, stale też powstają nowe obiekty, które dopasowane są do rosnących i zmieniających się potrzeb organizatorów branżowych wydarzeń. Hotele i centra biznesowe znajdziemy zarówno w dużych ośrodkach miejskich, jak Trójmiasto czy Szczecin, jak również w wielu mniejszych miejscowościach. Organizatorzy konferencji nad Bałtykiem mogą wybierać spośród kilkuset obiektów o przeróżnej lokalizacji i standardzie. Większość centrów biznesowych w hotelach posiada do wyboru co najmniej kilka sal konferencyjnych o różnej powierzchni. Uczestnicy wydarzeń branżowych mogą korzystać z wielu udogodnień, między innymi nowoczesnego sprzętu, dostępu do internetu czy urządzeń biurowych. Nowocześnie zaprojektowane hotele konferencyjne są w stanie przygotować wydarzenia na sporą skalę i na kilkaset osób. Organizacja konferencji nad morzem jest więc dobrym pomysłem, który na pewno zakończy się sukcesem.

Konferencje w Radisson Hotel & Suites w Gdańsku

Konferencje nad morzem to doskonałe rozwiązanie o każdej porze roku. W gdańskim hotelu Radisson Hotel & Suites można zorganizować wydarzenie na większą i mniejszą skalę, które będzie przygotowane na najwyższym poziomie. Obiekt położony jest tuż obok Wyspy Spichlerzów, czyli praktycznie w samym sercu Gdańska. Hotel jest nowocześnie zaprojektowany, a także wyposażony z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Obiekt posiada nowoczesne centrum biznesowe, które zajmuje całe jedno piętro budynku. Do dyspozycji organizatorów konferencji jest jedna potężna sala konferencyjna na 700 osób. Jej przestrzeń można podzielić za pomocą wygodnych ścianek działowych na 9 mniejszych sal. Dzięki temu można zorganizować przestrzeń dopasowaną idealnie do potrzeb każdego organizatora wydarzenia branżowego.

zdjecie

Radisson Hotel & Suites w Gdańsku to obiekt, które spełnia wymagania wszystkich klientów biznesowych. Przestrzeń konferencyjna jest świetnie zaprojektowana, posiada profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, a także dostęp do szybkiego internetu. Uczestnicy spotkań branżowych mają do dyspozycji zaawansowane technologicznie sprzęty, między innymi projektory, rzutniki, flipcharty, tablice i ekrany multimedialne. Hotel posiada spore zaplecze noclegowe oraz profesjonalną bazę gastronomiczną. Jest więc idealnym miejscem na zorganizowanie nawet kilkudniowego wydarzenia połączonego z nocowaniem i wyżywieniem uczestników. Bez względu na to, czy planujemy zorganizować wielką konferencję, czy kameralne spotkanie biznesowe, Radisson Hotel & Suites w Gdańsku to obiekt, który wpisze się w oczekiwania wszystkich organizatorów.
Adres: ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk

Konferencje w Starym Maneżu w Gdańsku

Stary Maneż to klimatyczne miejsce w sercu Gdańska, które zostało stworzone z myślą o organizowaniu wydarzeń biznesowych, kulturalnych i edukacyjnych. W ofercie dla biznesu obiekt posiada dwa duże pomieszczenia: antresolę na 420 osób oraz salę koncertową na 720 osób. Obiekt jest duży, przestronny, doskonale sprawdzi się do zorganizowania dużego wydarzenia branżowego. Mogą tu się odbywać konferencje, szkolenia, eventy biznesowe, a także koncerty i różnego rodzaju wydarzenia kulturalne. Stary Maneż oferuje klientom biznesowym kompleksowe wyposażenie, niezbędne do przeprowadzenia spotkań branżowych. Sale konferencyjne są klimatyzowane, świetnie oświetlone, posiadają nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy oraz urządzenia multimedialne.

stary manez

Oferta obiektu Stary Maneż jest niezwykle elastyczna, a przestrzeń daje wiele możliwości dzielenia i łączenia powierzchni. Organizatorzy konferencji i szkoleń z pewnością znajdą więc w ofercie opcję idealną dla siebie. Klimatyczne miejsce, niezwykła atmosfera oraz świetne położenie na mapie Gdańska to zalety, dzięki którym Stary maneż cieszy się ogromnym zainteresowaniem jako miejsce do organizacji wszelkich spotkań biznesowych. Konferencja w takim miejscu z pewnością będzie miała niezwykły klimat i na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Adres: ul. Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk

Nie wiesz gdzie w Trójmieście zorganizować konferencję? Sprawdź Sale szkoleniowe i konferencyjne Trójmiasto

Data publikacji: 21.10.2019

Nasi partnerzy