img

Sale konferencyjne nad morzem na Półwyspie Helskim

1. Hotel Hel **** w Helu

 Hotel Hel


Adres: ul. Admirała Steyera 48, 84-150 Hel
Największa sala konferencyjna: 80
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 118
Telefon: 663 127 125

Hotel Hel to świetna lokalizacja, niezwykłe widoki oraz doskonały dojazd, czyli wszystko, co jest niezbędne do zorganizowania konferencji, szkolenia, eventu czy spotkania biznesowego. Hotel cieszy się dużym zainteresowaniem organizatorów wydarzeń, którzy szukają spokojnych i kameralnych miejsc. W obiekcie znajduje się jedna sala konferencyjna, która pomieści 80 osób. Jest przestronna, jasna, klimatyzowana, posiada dobre oświetlenie i nagłośnienie, a także sprzęt konferencyjny. Na terenie całego obiektu jest również dostęp do bezprzewodowego internetu. Hotel Hel posiada doskonałe zaplecze gastronomiczne i noclegowe. W hotelowej restauracji można zamówić dowolne serwisy kawowe, poczęstunki oraz inne posiłki. Jest również możliwość zakwaterowania w wygodnych i komfortowych hotelowych apartamentach. W Hotelu Hel można organizować zarówno krótkie spotkania, jak i kilkudniowe wydarzenia branżowe.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Hel

2. Hotel Dom Zdrojowy Resort & Spa **** w Jastarni

 Hotel Dom Zdrojowy Resort & Spa


Adres: ul. Kościuszki 2a, 84-140 Jastarnia
Największa sala konferencyjna: 160
Liczba sal konferencyjnych: 5
Liczba miejsc noclegowych: 200

Hotel Dom Zdrojowy w Jastarni znajduje się tuż nad morzem w pięknej i urokliwej okolicy. To idealne miejsce do zorganizowania konferencji, szkolenia oraz innego wydarzenia branżowego z możliwością korzystania z uroków morza i plaży. Hotel posiada nowoczesne zaplecze konferencyjne, w którego skład wchodzi 5 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości. Największa sala może pomieścić 160 osób. Na wyposażeniu sal konferencyjnych znajdują się między innymi: ekrany, flipcharty, projektory, rzutniki, mikrofony przewodowe i bezprzewodowe, doskonałe systemy nagłośnienia. Sale są jasne, przestronne, klimatyzowane, jest też w nich dostęp do bezprzewodowego internetu. Hotel posiada doskonałą restaurację, która przygotowuje serwisy kawowe, poczęstunki, obiady, bankiety oraz eleganckie przyjęcia. Jest też możliwość zakwaterowania uczestników konferencji w wygodnych oraz komfortowych apartamentach.

3. Hotel Morskie Oko **** w Juracie

 Hotel Morskie Oko


Adres: ul. Wojska Polskiego 59, 84-141 Jurata
Największa sala konferencyjna: 100
Liczba sal konferencyjnych: 2
Liczba miejsc noclegowych: 120

Hotel Morskie Oko znajduje się w pięknym położeniu w centrum Juraty na półwyspie helskim niedaleko plaży. To idealne miejsce zarówno dla gości przybywających w celach turystycznych, a także dla organizatorów wydarzeń biznesowych. W ofercie centrum konferencyjnego hotelu są dwie sale o zróżnicowanej wielkości. Największa z nich pomieści 100 osób. Centrum konferencyjne jest bardzo dobrze wyposażone w sprzęty audiowizualne i multimedialne. Do dyspozycji uczestników są flipcharty, projektory, rzutniki, ekrany multimedialne, mikrofony przewodowe i bezprzewodowe. Hotel Morskie Oko posiada świetne zaplecze kulinarne oraz noclegowe. Organizatorzy konferencji mogą zamówić dowolne posiłki: serwisy kawowe, poczęstunki, obiad, lunche czy eleganckie wieczorne bankiety. Uczestników konferencji można zakwaterować w tym samym obiekcie, w którym odbywają się spotkania branżowe. Wysoki poziom obsługi i doskonała oferta to gwarancja, że każde wydarzenie zakończy się sukcesem.


4. Ośrodek Wypoczynkowy Rewita Jurata w HeluAdres: ul. Helska 1, 84-150 Hel
Największa sala konferencyjna: 450
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: 1056

Ośrodek Wypoczynkowe Rewita Jurata to duży, elegancki kompleks położony na łonie natury w bliskiej odległości morza oraz atrakcji turystycznych. W ośrodku można organizować wydarzenia branżowe, konferencje, szkolenia, a także imprezy integracyjne i inne spotkania dla pracowników. W ofercie centrum konferencyjnego ośrodka znajdziemy 7 sal konferencyjnych o różnej wielkości. Największa sala może pomieścić nawet 450 osób. Wszystkie sale są jasne, klimatyzowane, przestronne, dobrze oświetlone i nagłośnione. Uczestnicy konferencji mogą również korzystać z nowoczesnych urządzeń multimedialnych i audiowizualnych. Są to między innymi projektory, rzutniki, flipcharty oraz ekrany multimedialne. Organizatorzy konferencji mają możliwość zamówienia kompleksowej obsługi gastronomicznej oraz zakwaterowania uczestników wydarzeń w wygodnych, komfortowych apartamentach z pięknymi widokami. z

5. Bryza Resort & Spa **** w Juracie

 Bryza Resort


Adres: ul. Międzymorze 2, 84-141 Jurata
Największa sala konferencyjna: 160
Liczba sal konferencyjnych: 4
Liczba miejsc noclegowych: 180

Nowoczesny hotel Bryza resort & Spa znajduje się w świetnej lokalizacji w Juracie tuż nad morzem i w pobliżu atrakcji turystycznych. Hotel oferuje szeroki zakres usług hotelowych, gastronomicznych i dodatkowych dla klientów indywidualnych i biznesowych. W centrum konferencyjnym znajdują się 4 sale o różnej wielkości. Największa może pomieścić 160 osób. Sale konferencyjne można łączyć, zmieniać ich ustawienie, a także wzbogacać o dodatkowe wyposażenie. Sale są jasne, klimatyzowane, świetnie oświetlone i nagłośnione. Do dyspozycji uczestników konferencji są dobrej klasy urządzenia audiowizualne i multimedialne. Hotel posiada też dobrą bazę gastronomiczną i noclegową. W obiekcie można organizować zarówno niewielkie spotkania biznesowe, jak i większe szkolenia, konferencje, a także spotkania integracyjne dla pracowników. Wysoki poziom obsługi oraz doświadczenie w organizacji imprez branżowych to gwarancja sukcesu każdego wydarzenia.

6. Hotel Jastarnia *** w Jastarni

 Hotel Jastarnia


Adres: ul. Portowa 35, 84-110 Jastarnia
Największa sala konferencyjna: 80
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 30

Hotel Jastarnia to elegancki, stylowy obiekt położony w samym sercu Jastarni. To doskonałe miejsce na wakacyjny wypoczynek, ale również na spotkania biznesowe. W ofercie dla klientów biznesowych hotel posiada jedną salę konferencyjną na 80 osób, a także świetne zaplecze techniczne. Sala jest profesjonalnie zaprojektowana i wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty konferencyjne. Posiada dobre nagłośnienie i oświetlenie, klimatyzację, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Hotel Jastarnia posiada profesjonalne zaplecze gastronomiczne i noclegowe. Można tu organizować wydarzenia kilkudniowe połączone z nocowaniem uczestników. W Hotelu Jastarnia zorganizujemy konferencję, szkolenie, event branżowy oraz spotkanie biznesowe. Wysoki poziom obsługi, bogata oferta i sporo usług dodatkowych to gwarancja, że każde wydarzenie zakończy się sukcesem.

Data publikacji: 29.01.2020

Nasi partnerzy