img

Sale konferencyjne nad morzem w Gdańsku na ponad 300 osób

1. Hotel Scandic w Gdańsku ****

 Hotel Scandic w Gdańsku


Adres: ul. Podwale Grodzkie 9, 80-895 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 330
Liczba sal konferencyjnych: 8
Liczba miejsc noclegowych: 274
Telefon: 58 300 60 00

Hotel Scandic Gdańsk to duży, efektowny obiekt położony w samym centrum Gdańska w pobliżu dworca kolejowego i wielu gdańskich atrakcji. Obiekt posiada nowoczesne, świetnie wyposażone centrum konferencyjne, które spełnia oczekiwania nawet bardzo wymagających organizatorów. W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się 8 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości. W największej sali można zorganizować wydarzenie na 330 osób. Wszystkie sale konferencyjne są wyposażone w dobre oświetlenie, nagłośnienie, a także wiele sprzętów audiowizualnych i multimedialnych. Organizatorzy konferencji mogą również zamówić usługi kulinarne – serwisy kawowe, poczęstunki oraz bankiety i wieczorne przyjęcia. W Hotelu Scandic można organizować konferencje, szkolenia, bankiety firmowe czy spotkania biznesowe, a także kilkudniowe wydarzenia połączone z zakwaterowaniem uczestników.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Scandic w Gdańsku
2. Hotel Almond Business & Spa ****

 Hotel Almond

Adres: ul. Toruńska 12, 80-747 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 320
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: 212
Telefon: 58 351 90 00

Jeśli szukasz miejsca na konferencję, szkolenie czy ciekawy event, sprawdź ofertę Hotelu Almond w Gdańsku. To nowoczesny, efektowny obiekt położony w dogodnej lokalizacji ze świetnym dojazdem. Hotel jest świetnie wyposażony i posiada wiele udogodnień dla klientów. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy 8 sal konferencyjnych o różnej powierzchni, którą można łączyć i dzielić w zależności od potrzeb. Sale są jasne, przestronne, klimatyzowane. Posiadają profesjonalne oświetlenie, a także dostęp do dobrych urządzeń audiowizualnych i multimedialnych. Wynajmując salę na konferencję można również zamówić oprawę gastronomiczną przygotowywaną przez hotelową kuchnię. Dostępne są serwisy kawowe, poczęstunki, a także lunche, obiady i przyjęcia. Hotel posiada sprawdzoną bazę noclegową. Można więc organizować tu nawet kilkudniowe wydarzenia, połączone z zakwaterowaniem uczestników.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Almond Business & Spa
3. Hotel Orle Centrum Konferencyjne ***

 Hotel Orle Centrum Konferencyjne


Adres: ul. Lazurowa 8, 80-680 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 320
Liczba sal konferencyjnych: 12
Liczba miejsc noclegowych: 300
Telefon: 58 526 10 21

Hotel Orle Centrum Konferencyjne w Gdańsku to miejsce pod każdym względem idealne dla organizatorów konferencji, szkoleń oraz innych wydarzeń branżowych. W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się 8 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, które można dodatkowo łączyć i dzielić. Wszystkie sale są połączone zaawansowanym technologicznie systemem nagłośnieniowym, który można dostosowywać do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo sale mają świetne oświetlenie z możliwością zaciemnienia, a także nowoczesne sprzęty konferencyjne, takie jak projektory, rzutniki, flipcharty, tablice multimedialne i wiele innych. W obiekcie można organizować zarówno niewielkie, kameralne spotkania, jak i konferencje na naprawdę sporą skalę. Hotel Orle Centrum Konferencyjne posiada świetne zaplecze gastronomiczne i noclegowe. O oprawę kulinarną imprez dba hotelowa restauracja, serwująca dania kuchni polskiej i wielu kuchni świata.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Orle Centrum Konferencyjne

4. Stary Maneż w Gdańsku

 Stary Maneż


Adres: ul. Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 720
Liczba sal konferencyjnych: 2
Liczba miejsc noclegowych: brak
Telefon: 58 760 70 10

Stary Maneż to nowoczesne miejsce, ale z długą tradycją. Znajduje się w dogodnej lokalizacji w centrum Gdańska z wygodnym dojazdem oraz w pobliżu wielu gdańskich atrakcji. Obiekt jest przystosowany do organizowania przeróżnych wydarzeń kulturalnych oraz biznesowych. Do dyspozycji organizatorów spotkań, eventów czy koncertów jest 1700 metrów kwadratowych świetnie wyposażonej powierzchni. W ofercie konferencyjnej znajdziemy dwie sale konferencyjne. Większa z nich jest w stanie pomieścić nawet 720 osób. Cały obiekt jest doskonale wyposażony w wysokiej klasy sprzęt do organizacji imprez oraz urządzenia konferencyjne. Na terenie obiektu można również korzystać z szybkiego, bezprzewodowego internetu. Organizatorzy konferencji mogą liczyć na profesjonalne wsparcie, elastyczną ofertę oraz możliwość zorganizowania wydarzenia idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Stary Maneż

5. Restauracja Filharmonia w Gdańsku

 Restauracja Filharmonia


Adres: ul. Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 1000
Liczba sal konferencyjnych: 9
Liczba miejsc noclegowych: brak
Telefon: 58 323 83 58

Restauracja Filharmonia zlokalizowana jest na Wyspie Ołowianka nad Motławą w ciekawej lokalizacji w Gdańsku. Obiekt został oddany do użytku kilka lat temu, jest nowocześnie zaprojektowany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Do wynajęcia jest 9 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Można również organizować wydarzenia w dużej sali koncertowej, która może pomieścić nawet 1000 osób. Wszystkie sale konferencyjne są urządzone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Posiadają świetne wyposażenie, nagłośnienie, oświetlenie, a do dyspozycji uczestników są zaawansowane technologicznie urządzenia audiowizualne i multimedialne. W Restauracji Filharmonia można organizować zarówno niewielkie kameralne spotkania, jak i duże wydarzenia na masową skalę. Wysoki poziom obsługi, elastyczna oferta oraz wiele udogodnień dla organizatorów wydarzeń biznesowych to gwarancja, że każda konferencja, szklenie czy event zakończą się sukcesem.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Restauracja Filharmonia

6. Radisson Hotel & Suites w Gdańsku ****

 Radisson Hotel & Suites


Adres: ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 700
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 750
Telefon: 58 600 28 88

Radisson Hotel & Suites to doskonałe miejsce na zorganizowanie każdego wydarzenia biznesowego na najwyższym poziomie. W obiekcie znajduje się jedna duża sala konferencyjna, w której zmieści się nawet 700 osób. Sala za pomocą ścianek przesuwnych może zostać podzielona na 9 mniejszych, odrębnych sal, w których można niezależnie od siebie organizować różne wydarzenia branżowe. Przestrzeń konferencyjna jest świetnie zaprojektowana i nowocześnie wyposażona. Posiada klimatyzację, dobre oświetlenie i nagłośnienie, a także dostęp do dobrej klasy urządzeń audiowizualnych. Hotel Radisson ma dobre zaplecze gastronomiczne i noclegowe. W hotelowej restauracji można zamówić różnego rodzaju posiłki dla uczestników konferencji. Istnieje również możliwość zakwaterowania w hotelowych apartamentach. Obiekt jest doskonały do organizowania nawet kilkudniowych wydarzeń z nocowaniem konferencyjnych gości w tym samym miejscu co branżowe spotkania.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Radisson Hotel & Suites Gdańsk

Data publikacji: 29.01.2020

Nasi partnerzy