img

Sale konferencyjne nad morzem w Gdyni

Gdynia jest miastem położonym nad morzem w województwie pomorskim. Wraz z Gdańskiem i Sopotem tworzy popularne Trójmiasto. Niegdyś była to wioska rybacka, później ważne miasto portowe. Ze względu na to, że jest to miasto dosyć młode, nie znajdziemy w nim typowych, kilkusetletnich zabytków. Nie oznacza to jednak, że w Gdyni nie ma co zwiedzać. Możemy tu wybrać się między innymi do gdyńskiego Akwarium pełnego morskich stworzeń z różnych stron świata, a także odwiedzić Muzeum Marynarki Wojennej. W Gdyni znajduje się również wiele tras spacerowych, wśród których najpopularniejsza to dwukilometrowy Bulwar Nadmorski, który prowadzi do efektownego Klifu Orłowskiego. Będąc w Gdyni warto odwiedzić także Trójmiejski Park Krajobrazowy z wieloma gatunkami roślin i zwierząt. W sezonie letnim Gdynia jest miastem tłumnie odwiedzanym przez turystów. Posiada świetnie rozwiniętą bazę gastronomiczną i noclegową zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Hotel Spa Faltom w Gdyni

 faltom hotel


Adres: ul. Grunwaldzka 7 Rumia, 84-230 Gdynia
Największa sala konferencyjna: 800
Liczba sal konferencyjnych: 12
Liczba miejsc noclegowych: 230
Telefon: 58 78 58 100

Hotel Spa Faltom w Gdyni to nowoczesny, elegancki obiekt znajdujący się w dogodnej lokalizacji z dobrym dojazdem. Obiekt posiada szereg udogodnień, doskonałą ofertę oraz rozbudowane centrum spa, dzięki czemu jest idealnym miejscem na relaks i wypoczynek. Ale nie tylko, to także doskonałe miejsce do zorganizowania konferencji, szkolenia oraz innego spotkania biznesowego. W ofercie hotelowego centrum konferencyjnego znajduje się 12 przestronnych, jasnych i klimatyzowanych sal konferencyjnych o różnej powierzchni. W największej można zorganizować wydarzenie nawet na 800 osób. Wszystkie sale konferencyjne są świetnie wyposażone, posiadają do dyspozycji uczestników zaawansowanej klasy sprzęt audiowizualny i multimedialny. Hotel ma również profesjonalne zaplecze kulinarne, które przygotowuje serwisy kawowe, poczęstunki oraz inne posiłki w trakcie konferencji i po zakończeniu spotkań. Istnieje również możliwość zakwaterowania w eleganckich hotelowych apartamentach.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Faltom

Hotel Różany Gaj w Gdyni

 Green Garden Hotel w Falentach


Adres: ul. Korzeniowskiego 19D, 81-376 Gdynia
Największa sala konferencyjna: 60
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 76
Telefon: 58 719 55 55

Hotel Różany gaj znajduje się w luksusowej dzielnicy Kamienna Góra, w odległości zaledwie 100 metrów od bulwaru nadmorskiego. Elegancki, stylowy obiekt posiada doskonałą ofertę dla organizatorów konferencji, szkoleń oraz wydarzeń branżowych. Do dyspozycji uczestników jest jedna sala konferencyjna na 60 osób. Sala jest jasna, przestronna, klimatyzowana, posiada doskonałe oświetlenie oraz szeroki wybór urządzeń audiowizualnych. W hotelu jest również świetne zaplecze gastronomiczne oraz noclegowe. Hotelowa restauracja przygotowuje serwisy kawowe, poczęstunki oraz wieczorne bankiety dla uczestników konferencji. W przypadku wydarzeń kilkudniowych jest możliwość zakwaterowania uczestników w wygodnych, komfortowych apartamentach hotelowych.

Gdynia Portowa w Gdyni

 gdynia portowa


Adres: ul. Polska 7, 81-339 Gdynia
Największa sala konferencyjna: 350
Liczba sal konferencyjnych: 2
Liczba miejsc noclegowych: 0
Telefon: 500 107 329

Gdynia Portowa to doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji, szkolenia czy ciekawego obiektu. Lokal znajduje się na czwartym piętrze zabytkowego Magazynu Tytoniowego, z którego okien widać cały port w Gdyni. Obiekt jest typowo loftowy, ma niezwykły klimat, a jednocześnie wiele nowoczesnych udogodnień dla organizatorów konferencji. W ofercie konferencyjnej są dwie jasne i przestronne sale, z których większa pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 350 osób. Obie sale są doskonale zaprojektowane i wyposażone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Posiadają klimatyzację, dobre oświetlenie, a także nowoczesne urządzenia konferencyjne, takie jak rzutniki, flipcharty, projektory czy ekrany multimedialne. Niezwykłe położenie, wysoki poziom obsługi oraz wiele dodatkowych usług to gwarancja, że każde wydarzenie zorganizowane w tak niezwykłym miejscu z pewnością będzie udane i pozytywnie zapamiętane.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Green Garden Hotel

Harem Club w Gdyni

 harem club


Adres: ul. Waszyngtona 21, 81-342 Gdynia
Największa sala konferencyjna: 500
Liczba sal konferencyjnych: 2
Liczba miejsc noclegowych: 0
Telefon: 602 213 323

Harem Club to restauracja znajdująca się w doskonałej lokalizacji w centrum Gdyni. Obiekt łączy w sobie nowoczesne inspiracje z wieloma elementami kultury orientalnej. Dzięki temu jego wnętrze jest przytulne, klimatyczne i jedyne w swoim rodzaju. W ofercie dla klientów biznesowych Harem Club posiada dwie sale – jedną dużą konferencyjną na 500 osób oraz Vip Room na 45 osób, w którym można organizować spotkania biznesowe czy szkolenia. Zaplecze konferencyjne w Harem Club jest świetnie zaprojektowane i wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia. Uczestnicy konferencji mają do dyspozycji nowoczesne sprzęty audiowizualne, a także dostęp do bezprzewodowego internetu na terenie całego obiektu. Dodatkowo można zamówić oprawę kulinarną imprezy – serwisy kawowe, poczęstunki, lunche czy nawet eleganckie przyjęcia. Doskonała obsługa i unikalny klimat tego miejsca to gwarancja udanego wydarzenia biznesowego.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Green Garden Hotel

Hotel Antares w Gdyni

 hotel antres


Adres: ul. Komandorska 59, 81-232 Gdynia
Największa sala konferencyjna: 40
Liczba sal konferencyjnych: 2
Liczba miejsc noclegowych: 96
Telefon: 58 623 36 39

Hotel Antares to nowoczesny, elegancki obiekt zlokalizowany z dala od centrum Gdyni w spokojnym i cichym miejscu. To świetne miejsce na zorganizowanie niewielkiego, kameralnego spotkania biznesowego, szkolenia czy konferencji. Obiekt posiada na wynajem dwie sale konferencyjne o różnej powierzchni, z których większa umożliwia przygotowanie spotkania na 40 osób. Sale są jasne, przestronne, klimatyzowane, dobrze umeblowane, a także wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty konferencyjne. Do dyspozycji uczestników są między innymi projektory, rzutniki czy ekrany multimedialne. Hotel dba również o oprawę gastronomiczną imprez branżowych. Przygotowuje poczęstunki i serwisy kawowe, a także obiady, kolacje czy eleganckie przyjęcia. Dla uczestników kilkudniowych wydarzeń istnieje możliwość zakwaterowania w hotelowych apartamentach. Wysoka jakość usług oraz wiele dodatkowych udogodnień z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów.

Hotel Blick w Gdyni

 blick gdyia


Adres: ul. Jana z Kolna 6, 81-351 Gdynia
Największa sala konferencyjna:110
Liczba sal konferencyjnych: 2
Liczba miejsc noclegowych: 87
Telefon: 58 783 03 00

Hotel Blick znajduje się w dogodnym miejscu w Gdyni z dobrym dojazdem do centrum oraz do lotniska. Obiekt jest przygotowany do organizowania konferencji, szkoleń, eventów, imprez integracyjnych oraz innych wydarzeń branżowych. W ofercie konferencyjnej znajdziemy dwie jasne i przestronne sale, z których większa pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 110 osób. Sale są doskonale wyposażone, posiadają klimatyzację, dobre oświetlenie oraz profesjonalny sprzęt konferencyjny do dyspozycji uczestników. Na terenie całego obiektu jest też dostęp do bezprzewodowego internetu. Obiekt ma dobre zaplecze gastronomiczne oraz noclegowe. Restauracja przygotowuje szeroki wybór posiłków dla uczestników spotkań, jest też możliwość zakwaterowania gości w hotelowych pokojach. W Hotelu Blick można organizować zarówno krótkie spotkania, jak i kilkudniowe imprezy.

Hotel Dom Marynarza w Gdyni

 dom mafynarza


Adres: Al. Marszałka Piłsudskiego 1, 81-406 Gdynia
Największa sala konferencyjna: 90
Liczba sal konferencyjnych: 2
Liczba miejsc noclegowych: 118
Telefon: 58 622 00 25

Hotel Dom Marynarza położony jest w spokojnej dzielnicy Gdyni, w odległości około 100 metrów od morza. Jest to więc idealne miejsce do wypoczynku, relaksu, ale też biznesowych spotkań z dala od tłumu turystów. W obiekcie można organizować konferencje, szkolenia, eventy czy imprezy integracyjne. Do dyspozycji organizatorów są dwie sale konferencyjne, z których większa pomieści 90 osób. Cale zaplecze biznesowe jest świetnie wyposażone, posiada klimatyzację, nowoczesne meble oraz sprzęty konferencyjne. Uczestnicy spotkań mogą korzystać z projektorów, rzutników, ekranów, a także flipchartów. Jest również dostęp do szybkiego internetu. Hotel przygotowuje także serwisy kawowe, poczęstunki i przyjęcia dla uczestników spotkań. W przypadku kilkudniowych wydarzeń jest możliwość zakwaterowania w hotelowych pokojach.

Data publikacji: 28.01.2020

Nasi partnerzy