img

Sale konferencyjne nad morzem w Sopocie

Sopot leży nad morzem w województwie pomorskim, wraz z Gdańskiem i Gdynią wchodzi w skład Trójmiasta. Jest jednym z najpiękniejszych miast uzdrowiskowych, które cieszą się ogromnym zainteresowanie turystów z całej Polski i nie tylko. Od strony lądu miasto osłonięte jest wzgórzami morenowymi, od strony wody natomiast zatokę, nad którą leży Sopot, osłania Półwysep Helski. Stąd też sopockie plaże i morze są cieplejsze niż w innych miejscowościach nad Bałtykiem. Przyjeżdżając do Sopotu mamy możliwość nie tylko spędzania czasu na plaży, ale również zwiedzania. Na uwagę zasługuje sopockie molo, najdłuższe drewniane molo w Europie. Warto również odwiedzić jeden ze statków muzeów cumujący przy nabrzeżu, a także sopocki Monciak, czyli ulicę Monte Cassino, która jest klasycznym deptakiem pełnym sklepików, kawiarenek i innych wakacyjnych atrakcji. W Sopocie znajdziemy doskonale rozwiniętą infrastrukturę turystyczną, wiele hoteli, pensjonatów i kwater prywatnych, które idealnie nadają się na wakacyjny wypoczynek i nie tylko.

Hotel Haffner w Sopocie

 Green Garden Hotel w Falentach


Adres: ul. Haffnera 59, 81-715 Sopot
Największa sala konferencyjna: 300
Liczba sal konferencyjnych: 8
Liczba miejsc noclegowych: 200
Telefon: 58 550 99 99

Hotel Hafrner w Sopocie to nowoczesny, elegancki obiekt, znajdujący się w doskonałej lokalizacji w pobliżu wielu sopockich atrakcji. Hotel cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. To świetne miejsce na zorganizowanie zarówno niewielkiego spotkania biznesowego, jak i naprawdę dużej konferencji. Do wynajęcia jest 8 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Dodatkowo większość sal można łączyć, uzyskując jeszcze większą przestrzeń. Wszystkie sale są nowocześnie urządzone, klimatyzowane, posiadają dobre oświetlenie i nagłośnienie. Do dyspozycji uczestników konferencji są również urządzenia multimedialne i audiowizualne oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Obiekt posiada świetne zaplecze kulinarne oraz noclegowe, można więc organizować tu nawet wydarzenia kilkudniowe z nocowaniem uczestników i korzystaniem z wielu dodatkowych atrakcji.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Haffner Sopot

Hotel Radisson Blu w Sopocie

 Green Garden Hotel w Falentach


Adres: ul. Bitwy pod Płowcami 54, 81-731 Sopot
Największa sala konferencyjna: 1000
Liczba sal konferencyjnych: 16
Liczba miejsc noclegowych: 710
Telefon: 608 642 194

Położony w centrum Sopotu Hotel Radisson Blu to nowoczesne, eleganckie miejsce, które cieszy się dużym zainteresowaniem klientów biznesowych. Wysoki poziom obsługi, elastyczna oferta oraz wiele udogodnień dla klientów to gwarancja, że każde wydarzenie przygotowane w tej lokalizacji zakończy się sukcesem. Hotel posiada kilkanaście sal konferencyjnych o różnej powierzchni, które można łączyć i dzielić uzyskując odpowiednią przestrzeń. Centrum konferencyjne jest nowocześnie wyposażone, zapewniając wygodę i komfort w trakcie konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy branżowych eventów. Uczestnicy wydarzeń mogą korzystać z zaawansowanych technologicznie sprzętów konferencyjnych oraz dostępu do internetu. Doskonałą propozycją jest również organizacja konferencji połączonej z eleganckim bankietem w sali balowej.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Radisson Blu Sopot

Yacht Club w Sopocie

 Green Garden Hotel w Falentach


Adres: ul. Wojska Polskiego 1, 81-769 Sopot
Największa sala konferencyjna: 30
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 0
Telefon: 695 939 571

Yacht Club Sopot to wyjątkowe miejsce na mapie miasta, które urzeka niezwykłym klimatem i atmosferą idealną do kameralnych spotkań. Obiekt znajduje się tuż nad morzem, ma przepiękny widok na zatokę, zapewnia też wiele udogodnień dla uczestników spotkań branżowych. Yacht Club Sopot oferuje jedną, efektownie urządzoną salę klubową, w której można zorganizować spotkanie na 30 osób. Jest to więc idealne miejsce dla organizatorów wydarzeń, którzy poszukują ciszy, spokoju i niezwykłego klimatu. Sala klubowa jest świetnie wyposażona, ma ciekawe, marynistyczne wnętrze oraz wiele udogodnień biznesowych. Na życzenie organizatorów konferencji możliwe jest również przygotowanie cateringu pochodzącego z dobrej, sprawdzonej restauracji. Spotkanie w Yacht Club Sopot to idealny sposób, aby połączyć branżowe wydarzenie z możliwością korzystania z wielu nadmorskich atrakcji znajdujących się na wyciągnięcie ręki.

Hotel Bayjonn w Sopocie

 Green Garden Hotel w Falentach


Adres: ul. Powstańców Warszawy 7, 81-718 Sopot
Największa sala konferencyjna: 32
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 41
Telefon: 730 71 71 71

Klimatyczny Hotel Bayjonn położony w sercu Sopotu to luksusowy obiekt o charakterze butikowym, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nowoczesne, ekskluzywne wnętrza oraz bogata oferta dla klientów biznesowych to gwarancja, że organizacja konferencji czy szklenia w tym miejscu będzie strzałem w dziesiątkę. Z myślą o organizatorach konferencji hotel przygotował przestronną, jasną, klimatyzowaną salę konferencyjną, która może pomieścić 32 osoby. Sala jest świetnie wyposażona, także w urządzenia audiowizualne. Do dyspozycji uczestników spotkań jest również bezprzewodowy, szybki internet. Hotel posiada zaplecze gastronomiczne i noclegowe na wysokim poziomie. Można więc organizować w obiekcie nawet kilkudniowe wydarzenia. Uczestnicy konferencji i szkoleń mogą korzystać ze wszelkich udogodnień hotelowych, a w przerwie między spotkaniami wybrać się na zwiedzanie Sopotu.

Hotel Molo w Sopocie

 Green Garden Hotel w Falentach


Adres: ul. Podjazd 6, 81-805 Sopot
Największa sala konferencyjna:
Liczba sal konferencyjnych: 280
Liczba miejsc noclegowych: 140
Telefon: 505 268 123

Hotel Molo w Sopocie to propozycja dla organizatorów konferencji, którzy szukają sprawdzonej, eleganckiej lokalizacji. Obiekt znajduje się niemal w centrum Sopotu, w pobliżu wszystkich trójmiejskich atrakcji. Do dyspozycji uczestników konferencji są dwie sale konferencyjne o zróżnicowanej powierzchni, w których można organizować spotkania na kilkadziesiąt osób. Jest to więc idealne miejsce na konferencje, szkolenia, eventy, spotkania biznesowe czy imprezy integracyjne. Sale konferencyjne są profesjonalnie zaprojektowane i nowocześnie wyposażone. Mają klimatyzację, dobre oświetlenie, a także zaawansowane technologicznie urządzenia audiowizualne i multimedialne. Jest też dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu. Hotel Molo świetnie sprawdzi się przy organizowaniu kilkudniowych wydarzeń. Posiada świetne zaplecze kulinarne i noclegowe, zapewniając uczestnikom pobyt na wysokim poziomie.

Hotel Opera w Sopocie

 Green Garden Hotel w Falentach


Adres: ul. Moniuszki 10, 81-829 Sopot
Największa sala konferencyjna: 45
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 45
Telefon: 58 55 55 600

Hotel Opera położony jest w spokojnej i zacisznej lokalizacji, niedaleko Opery Leśnej w Sopocie. Swoją architekturą obiekt nawiązuje do przedwojennej architektury miejsca. Obiekt spełnia oczekiwania zarówno gości indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Można tu zorganizować kameralne spotkania branżowe, niewielkie konferencje i szkolenia. Do dyspozycji organizatorów jest jedna sala konferencyjna na 45 osób, która jest świetnie wyposażona, klimatyzowana i dobrze oświetlona. Można również korzystać z wielu konferencyjnych sprzętów oraz dostępu do bezprzewodowego internetu. Hotel ma sprawdzone miejsca noclegowe, a hotelowa restauracja przygotowuje kompleksową oprawę kulinarną wszystkich wydarzeń. Można więc organizować tu nawet kilkudniowe wydarzenia. Wysoki poziom obsługi, kameralna atmosfera oraz niezwykłe otoczenie to gwarancja, że wydarzenie zorganizowane w Hotelu Opera na pewno pozostanie w pamięci uczestników.

Hotel Villa Sedan w Sopocie

 Green Garden Hotel w Falentach


Adres: ul. Pułaskiego 18-20, 81-762 Sopot
Największa sala konferencyjna: 50
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 35
Telefon: 58 555 09 80

Hotel Villa Sedan znajduje się w samym centrum miasta, ale nieco na uboczu, a więc nie dociera tu zgiełk turystyczny. Obiekt ma ciekawą architekturę oraz wieloletnią historię. Znajduje się w pobliżu większości trójmiejskich atrakcji. Hotel Villa Sedan to także doskonałe miejsce na zorganizowanie niewielkiego, kameralnego spotkania biznesowego. Obiekt posiada jedną salę konferencyjną na 50 osób, idealną na niedużą konferencję, szkolenie, ciekawy event czy spotkanie integracyjne dla pracowników. Przestrzeń konferencyjna jest profesjonalnie wyposażona, dobrze oświetlona, jasna, przestronna i pełna dodatkowych udogodnień. Uczestnicy konferencji mogą korzystać z serwisów kawowych i poczęstunków przygotowywanych przez hotelową restaurację. Możliwe jest również zakwaterowanie w wygodnych i komfortowych apartamentach hotelowych.


Data publikacji: 28.01.2020

Nasi partnerzy