img

Sale konferencyjne w Jastrzębiej Górze nad morzem

Jastrzębia Góra opis

Jastrzębia Góra jest popularną, atrakcyjną wsią letniskową, położoną w województwie pomorskim niedaleko Władysławowa. Miejscowość leży nad samym morzem, w jej obrębie znajdują się malownicze plaże i wysokie klify, które są ciekawą atrakcją turystyczną. W Jastrzębiej Górze leży najbardziej wysunięty na północ punkt polskiego wybrzeża. Miejscowość jest świetnie skomunikowana z innymi regionami kraju, można tu bez problemu dotrzeć zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną. W Jastrzębiej Górze znajdziemy jedną z najciekawszych nadmorskich promenad nad polskim Bałtykiem. Wysokie klify, z których schodzi się na plażę, sięgają nawet 33 metrów. Klify są ulubionym miejscem turystów, którzy lubią podziwiać widowiskowe zachody słońca. Widoki z takiej wysokości faktycznie są nieziemskie. Aby dostać się nad samo morze trzeba skorzystać z jednego z trzech zejść. Najdłuższe zejście to aż 300 schodów w dół. A to oznacza, że powrót z plaży może być wyjątkowo męczący. Jeśli planujemy wypoczynek połączony z plażowaniem, warto bardzo uważnie wybierać miejsce noclegów – najlepiej, aby znajdowało się w nieco niższym położeniu. Dzięki temu codzienne dostanie się na plażę i z powrotem nie będzie zbyt uciążliwe. Z Jastrzębiej Góry można organizować sobie wycieczki na Hel czy do Gdyni, w samej miejscowości jest bowiem niewiele do zwiedzania. Duża, letniskowa wieś ma natomiast wyjątkowo rozbudowaną bazę noclegową. Wakacje można spędzić w eleganckich hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych czy też w kwaterach prywatnych.

1. Resovia Resort & Spa w Jastrzębiej Górze (pomorskie)

 Hotel resovia


Adres: ul. Rozewska 23, 84-104 Jastrzębia Góra
Największa sala konferencyjna: 70
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 150

W poszukiwaniu niezwykłego miejsca na konferencję nad morzem, warto sprawdzić ofertę Resovia Resort & Spa w Jastrzębiej Górze. Obiekt znajduje się na klifie Przylądka Rozewie, najbardziej wysuniętego miejsca na północ w Polsce. Dużym atutem jest bliskość rezerwatu przyrody, dzięki czemu obiekt oferuje kameralny, spokojny wypoczynek dosłownie na łonie natury. W hotelu znajduje się przestrzeń nie tylko do relaksu i wypoczynku, ale również dla biznesu. W ofercie centrum konferencyjnego są trzy sale o zróżnicowanej powierzchni. Największa umożliwia zorganizowanie wydarzenia na 70 osób. Przestrzeń konferencyjna jest nowocześnie zaprojektowana i wyposażona we wszystkie niezbędne urządzenia audiowizualne. O wyżywienie uczestników branżowych spotkań dba Restauracja Natura, która przygotowuje dania na bazie świeżych ryb i owoców morza, a także tradycyjne dania kuchni polskiej i nie tylko. Do dyspozycji uczestników konferencji jest też coctail bar, w którym można spędzić czas po zakończeniu biznesowych spotkań.

2. Hotel Szafir*** w Jastrzębiej Górze (pomorskie)

 Hotel szafir


Adres: Droga Rybacka 54, 84-104 Jastrzębia Góra
Największa sala konferencyjna:
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 90

Położony w Jastrzębiej Górze Hotel Szafir znajduje się tuż nad morzem w odległości zaledwie 150 metrów od plaży. Obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem turystów poszukujących wypoczynku, a także klientów biznesowych, którzy szukają ciekawego miejsca na organizacje konferencji, szkolenia czy spotkania integracyjnego. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń są 3 sale konferencyjne, które są wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty i urządzenia. W ofercie hotelu znajdziemy specjalne pakiety konferencyjne, w których skład wchodzi nie tylko miejsce w sali konferencyjnej, ale również nocleg w komfortowym apartamencie, pełne wyżywienie oraz możliwość korzystania bez ograniczeń z bogato wyposażonej strefy wellness. O wyżywienie uczestników konferencji dba Restauracja Lazurowa, która przygotowuje wszelkie posiłki – od serwisów kawowych i poczęstunków aż po eleganckie bankiety. W chwili przerwy można też wybrać się do hotelowej kawiarni lub drink baru.


3. Hotel Astor*** w Jastrzębiej Górze (pomorskie)

 Hotel astor


Adres: ul. Rozewska 38, 84-104 Jastrzębia Góra
Największa sala konferencyjna: 1200
Liczba sal konferencyjnych: 8
Liczba miejsc noclegowych: 250

Atrakcyjnym miejscem na konferencję nad morzem jest Hotel Astor położony w Jastrzębiej Górze. Obiekt jest największym centrum konferencyjnym w tej części wybrzeża. Spełnia oczekiwania zarówno organizatorów niewielkich spotkań biznesowych, jak i wielkich konferencji na sporą skalę. Do dyspozycji klientów jest 8 sal konferencyjnych o różnej wielkości. W największej z nich można zorganizować wydarzenie nawet na 1200 osób. Wynajmując powierzchnię konferencyjną można również liczyć na kompleksową obsługę kulinarną. Szef kuchni Hotelu Astor przygotowuje zarówno doskonałe dania kuchni kaszubskiej, jak i potrawy z różnych regionów świata. W restauracji można organizować przyjęcia i bankiety na 220 osób. Hotel Astor poza świetną ofertą ma również rewelacyjne położenie – zaledwie 100 metrów od Bałtyku. Można więc połączyć spotkania biznesowe z krótkim wypoczynkiem i relaksem na plaży.


4. Hotel La Siesta** w Jastrzębiej Górze (pomorskie)

 Hotel la siesta


Adres: Droga Rybacka 58, 84-104 Jastrzębia Góra
Największa sala konferencyjna: 60
Liczba sal konferencyjnych: 2
Liczba miejsc noclegowych: 80

Hotel La Siesta położony jest w świetnej lokalizacji, zaledwie 100 metrów od piaszczystej plaży w Jastrzębiej Górze. To doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji nad morzem i połączenie spotkania biznesowego z wypoczynkiem. W ofercie konferencyjnej Hotelu La Siesta znajdziemy dwie sale o różnej wielkości, z których większa umożliwia przygotowanie spotkania na 60 osób. Sale są nowocześnie wyposażone i posiadają do dyspozycji nowoczesny sprzęt konferencyjny, rzutniki, projektory, ekrany oraz dostęp do szybkiego i bezprzewodowego internetu. Możliwe jest również zamówienie wyżywienia dla uczestników w hotelowej Restauracji Górnej.Hotelowa kuchnia jest przygotowana do organizacji sporych wydarzeń, specjalizuje się w kuchni regionalnej, ale na życzenie przygotowuje również potrawy z kuchni świata. W restauracji można organizować bankiety i przyjęcia wieńczące konferencyjne spotkania.

5. Hotel Ara** w Jastrzębiej Górze (pomorskie)

 Hotel ara


Adres: ul. Rozewska 4a, 84-104 Jastrzębia Góra
Największa sala konferencyjna: 120
Liczba sal konferencyjnych: 5
Liczba miejsc noclegowych: 50

Jeśli szukasz sprawdzonego miejsca na spotkanie biznesowe nad morzem, Hotel Ara w Jastrzębiej Górze z pewnością spełni wszystkie oczekiwania. Hotel położony jest w przepięknej lokalizacji z widokiem na Bałtyk. W ofercie centrum konferencyjnego posiada 5 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości. W największej można zorganizować wydarzenie na 120 osób. Przestrzeń konferencyjna jest nowocześnie wyposażona z dbałością o dostęp do dobrej klasy urządzeń audiowizualnych. Hotel posiada też świetne zaplecze kulinarne. Sala klubowa na 255 osób umożliwia organizację przyjęć i bankietów dla uczestników konferencji. Restauracja natomiast dysponuje 50 miejscami na obiady, lunche oraz inne posiłki w przerwie między konferencyjnymi spotkaniami. Uczestnicy kilkudniowych konferencji mają możliwość zakwaterowania w hotelowych pokojach.


Data publikacji: 03.02.2020

Nasi partnerzy