img

Sale konferencyjne w Ustce nad morzem

Ustka opis

Ustka jest miastem nadmorskim położonym w województwie pomorskim w środkowej części polskiego wybrzeża w odległości 150 km od Gdańska, który jest stolicą województwa. To miasto zarówno portowe, jak i uzdrowiskowe. W sezonie letnim funkcjonują tu dwa duże kąpieliska, jednak sezon turystyczny trwa tutaj praktycznie przez cały rok. Status uzdrowiska miasto otrzymało ze względu na swój unikalny, wyjątkowo prozdrowotny klimat, a także świetne położenie wśród czystych lasów sosnowych. Jest tu wiele sanatoriów, w których można korzystać z kąpieli solankowych i wielu innych zabiegów. W okolicach miasta znajduje się wiele szlaków rowerowych, co przyciąga amatorów aktywnego wypoczynku na dwóch kółkach. W samej Ustce możemy natomiast poczuć klimat typowego nadmorskiego miasteczka portowego. Znajdziemy tu nieco zabytków, między innymi Zamek Książąt Pomorskich, Grodzisko Słowiańskie w Słupsku, a także pełne uroku, zabytkowe kamienice Starego Miasta. Dużą atrakcją turystyczną jest również latarnia morska, która w sezonie jest udostępniona do zwiedzania. Wzdłuż plaży w Ustce rozciąga się długa promenada spacerowa pełna sklepików i stoisk z pamiątkami, a także restauracji i knajpek serwujących regionalne przysmaki, przede wszystkim świeże ryby. Ustka posiada świetnie rozwiniętą infrastrukturę turystyczną, a liczne hotele, pensjonaty czy kwatery prywatne pozwalają na znalezienie miejsca idealnego do wypoczynku.

1. Hotel Royal Baltic**** w Ustce (pomorskie)

 Hotel astor


Adres: ul. Wczasowa 26, 76-270 Ustka
Największa sala konferencyjna: 330
Liczba sal konferencyjnych: 5
Liczba miejsc noclegowych: 130

Hotel Royal Baltic w Ustce położony jest tuż nad morzem w odległości 150 metrów od piaszczystej plaży. Hotel znajduje się w otoczeniu sosnowego lasu, który zapewnia komfortowy wypoczynek na łonie natury. Obiekt cieszy się popularnością zarówno turystów, jak i klientów biznesowych. W ofercie centrum konferencyjnego jest aż 5 sal konferencyjnych o różnej wielkości. Największa sala jest w stanie pomieścić nawet 330 osób. Wszystkie sale są nowocześnie zaprojektowane i wyposażone w niezbędny sprzęt konferencyjny. Uczestnicy konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych mogą korzystać z wielu hotelowych atrakcji i udogodnień, a także z restauracji serwującej świeże, lokalne produkty. Restauracja na 70 osób to także doskonałe miejsce na zorganizowanie bankietów i przyjęć dla uczestników spotkań. Hotel Royal Baltic posiada 130 miejsc noclegowych, można więc tu organizować nawet kilkudniowe wydarzenia.

2. Hotel Trojanowski** w Ustce (pomorskie)

 Hotel astor


Adres: ul. Darłowska 16, 76-270 Ustka
Największa sala konferencyjna: 100
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 100

Hotel Trojanowski w Ustce to miejsce idealne na organizację konferencji lub szkolenia nad morzem. Obiekt znajduje się w centrum Ustki w pobliżu największych atrakcji turystycznych, a także z dobrym dojazdem. W obiekcie znajdziemy 3 sale konferencyjne o różnej powierzchni, z których największa pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 100 osób. Wszystkie sale konferencyjne oraz zaplecze biznesowe posiadają nowoczesne wyposażenie, zapewniając organizację wydarzeń na najwyższym poziomie. Uczestnicy konferencji mają zapewnione posiłki w hotelowej restauracji, która serwuje regionalne potrawy w oparciu o świeże produkty. Do dyspozycji uczestników są wszelkie hotelowe atrakcje, między innymi sauna, solarium oraz sala bilardowa. Jest więc możliwość rekreacji w przerwie między spotkaniami. W Hotelu Trojanowski można z powodzeniem zorganizować każde branżowe wydarzenie, nawet kilkudniowe. Obiekt oferuje noclegi w wygodnych, komfortowych apartamentach.

3. Hotel Ustka** w Ustce (pomorskie)

 Hotel astor


Adres: ul. Wczasowa 25, 76-270 Ustka
Największa sala konferencyjna: 80
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 145

Hotel Ustka łączy w sobie ośrodek rehabilitacyjny z nowoczesnym centrum spa. Obiekt znajduje się w świetnej lokalizacji niemal tuż nad morzem. To miejsce, które cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno turystów, jak i klientów biznesowych, poszukujących dobrego miejsca na organizację konferencji czy szkolenia. Hotel dysponuje jedną salą konferencyjną na 80 osób, która jest wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Do dyspozycji uczestników konferencji są rzutniki, projektory, ekrany multimedialne i wiele innego sprzętu. Można również skorzystać z wielu innych hotelowych atrakcji, jak pobyt w centrum spa, kąpiele solankowe czy masaże. O posiłki dla uczestników konferencji dbają restauracja i kawiarnia, w których można zjeść smaczne, regionalne potrawy, przede wszystkim dania ze świeżych bałtyckich ryb. Uczestnicy kilkudniowych spotkań biznesowych mogą natomiast liczyć na zakwaterowanie w wygodnych, dobrze wyposażonych apartamentach.

4. Hotel Lubicz**** w Ustce (pomorskie)

 Hotel astor


Adres: ul. Grunwaldzka 14, 76-270 Ustka
Największa sala konferencyjna: 150
Liczba sal konferencyjnych: 2
Liczba miejsc noclegowych: 100

W poszukiwaniu dobrego miejsca na konferencję nad morzem, warto sprawdzić, co ma do zaoferowania Hotel Lubicz w Ustce. Obiekt zlokalizowany jest w samym centrum miasteczka w odległości około 400 metrów od morza. Do dyspozycji uczestników konferencji są 2 sale konferencyjne, z których większa umożliwia zorganizowanie wydarzenia na 150 osób. W obiekcie znajduje się też duża sala bankietowa na 180 osób, w której można organizować przyjęcia i wieczorne bankiety. Hotelowa restauracja słynie przede wszystkim z kuchni świata, można jednak zamówić potrawy także z lokalnej kuchni. Hotel Lubicz jest również świetnym centrum spa, a konferencyjni goście mają możliwość korzystania z rozbudowanej strefy wellness z łaźnią błotną, grotą solną, solarium oraz gabinetem odnowy biologicznej. W obiekcie można organizować zarówno krótkie spotkania, jak i kilkudniowe konferencje, szkolenia czy imprezy integracyjne dla firm.

5. Hotel Grand Lubicz***** Uzdrowisko Ustka (pomorskie)

 Hotel astor


Adres: ul. Wczasowa 4, 76-270 Ustka
Największa sala konferencyjna: 500
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: 900

Hotel Grand Lubicz to doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji tuż nad morzem. Obiekt jest jednym z większych centrów konferencyjnych/ w tej części wybrzeża. W ofercie konferencyjnej znajdziemy 7 sal o zróżnicowanej powierzchni. W największej z nich można zorganizować spore wydarzenie na 500 osób. Centrum konferencyjne jest profesjonalnie wyposażone, a do dyspozycji uczestników spotkań są nowoczesne sprzęty audiowizualne. Uczestnicy spotkań mogą również korzystać z bogatej oferty dodatkowej hotelu. Do dyspozycji jest między innymi dwupoziomowy aquapark z basenami termalnymi z wodą solankową. W hotelu znajdują się 3 restauracje, w których każda jest w stanie przygotować posiłek dla około 200 osób. To dobre miejsca na wieczorne przyjęcia czy bankiety. Dodatkowo w ofercie gastronomicznej obiektu znajdziemy kilka kawiarni oraz drink barów, w których można spędzić czas w przerwach między spotkaniami.Data publikacji: 03.02.2020

Nasi partnerzy